Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот nushi.kisyova » 07 Авг 2015, 15:55

За това ми каза един приятел, който наскоро го бил чул, а мен започна да ме боли кръста от известно време насам по необясними причини. :roll:
Всъщност има две пречки, за да не опитам направо да си облекча болките с конопено въже, затова и ви пиша :arrow: едната е, че нямам и не зная откъде ще може да се открие въже от истински коноп, а другото е, че не зная дали ще подейства, за да тръгна да търся. :roll:

Както почти навсякъде, май, че си е забранен конопа за отглеждане, независимо от сорта, така че едва ли ще мога да си посадя на вилата :mrgreen: без да имам известни проблеми, де :mrgreen:
Та, надявам се някой да е използвал този метод за облекчаване на болките в ставите с конопено въже, да сподели колко работи и евентуално дали може да се набави такова :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот annydance » 07 Авг 2015, 15:57

Ама какво се прави с това въже, след като си го набавиш, малко ми е странно как ще успее да ти облекчи болежката, :roll: освен ако не се дърпат по някакъв начин с него, ама пък тогава какъв е смисълът да е точно конопено :roll: :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот nushi.kisyova » 07 Авг 2015, 15:59

Ами този човек ми каза, че трябва само да си го завържеш през болното място и след известно време болките отшумявали, откъде да зная, тази е болка много странна, така че не зная дали няма да ми от нещо също толкова странно :mrgreen:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот Lyomi » 07 Авг 2015, 16:08

На мен това по-скоро ми звучи като бъзик, не се връзвай на такива, по-добре скачай при някой сигурен чакръкчия... в най-лошия случай :D
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот penny » 07 Авг 2015, 16:19

И аз не съм убедена, че може да помогне, освен ако не трябва нещо да се пристегнеш с него, но въпреки това не виждам как...
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот kalinka-kuku » 11 Авг 2015, 14:31

На мен ми се вижда като онези големи "философии" които могат да ги правят само определени хора :roll:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот exotic » 17 Авг 2015, 14:40

marsu написа:На мен ми се вижда като онези големи "философии" които могат да ги правят само определени хора :roll:

На мен ми звучи като шаманска история :lol: Не смятам, че има някаква възможност да се облекчи по някакъв начин болката... освен ако не се прави някакъв вид масаж с него :? :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот Nightmare » 20 Авг 2015, 12:57

Някъде по селата ще можеш да намериш истинско конопено въженце, тези които ги продават по магазините са ми малко съмнителни
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот YoLindi » 20 Авг 2015, 16:34

Едва ли някой нещо щеше да го боли нещо ако само едно въже правеше такива чудеса! Въобще кой им вярва на тези :roll:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Наистина ли е възможно да се облекчават болките с конопено въже и откъде да го набавим?

Мнениеот Коцева » 21 Авг 2015, 12:30

Бабите ни едно време са си гледали коноп и няма как да не е останало някое въженце, ако си имате някакво местенце извън града, де
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта