Как да си направя бразилско дупе?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот magda » 24 Авг 2015, 16:21

Много ми се иска да имам бразилско дупе, а моето е едно такова малко и нямам много маса на него. Сега си купих един бански по интернет и като го обух се изплаших, изглеждам ужасно преди не зная как така съм си купувала нормални бански ама с този е трагедия, дупето ми се губи в банския и изглеждам сякаш нямам :|
4743.jpg
4743.jpg (14.36 KiB) Прегледано 1535 пъти
Не зная дали не съм тежък случай и дали някога ще мога да си направя бразилско дупе, ама много ми се иска :idea: Според вас кои са най-подходящите упражнения, за да си направя бразилско дупе и може ли от кльощави дупета да стане такова каквото искам :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот Bambaa » 24 Авг 2015, 16:23

За себе си установих, че клековете са майката на хубавото и стегнато бразилче, нищо друго!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот LaCoquine » 24 Авг 2015, 16:26

Да бе, с клековете ти растат и краката, което е ужасно грозно! По-добре е да се правят упражнения с вдигането на крак назад, от поза на 4 крака!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот Pipilota » 24 Авг 2015, 21:48

Не знам какъв е тоя бански, ама да ти се загуби банския на малкото дупе, ми се струва, че дупето хич няма да е малко! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот luchia@marco » 25 Авг 2015, 11:29

Pipilota написа:Не знам какъв е тоя бански, ама да ти се загуби банския на малкото дупе, ми се струва, че дупето хич няма да е малко! :lol:

Абе Пипи, пак нищо не си прочела :arrow: дупето й се губи в банския, не обратно :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот MGB » 25 Авг 2015, 15:32

luchia@marco написа:
Pipilota написа:Не знам какъв е тоя бански, ама да ти се загуби банския на малкото дупе, ми се струва, че дупето хич няма да е малко! :lol:

Абе Пипи, пак нищо не си прочела :arrow: дупето й се губи в банския, не обратно :idea:

Не мисля, че има достатъчно ефективни упражнения, които да развиват само дупето, по простата причина, че няма как да не участват краката :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Как да си направя бразилско дупе?

Мнениеот веселказасмяна » 27 Авг 2015, 14:06

MGB написа:
luchia@marco написа:
Pipilota написа:Не знам какъв е тоя бански, ама да ти се загуби банския на малкото дупе, ми се струва, че дупето хич няма да е малко! :lol:

Абе Пипи, пак нищо не си прочела :arrow: дупето й се губи в банския, не обратно :idea:

Не мисля, че има достатъчно ефективни упражнения, които да развиват само дупето, по простата причина, че няма как да не участват краката :idea:

Моето ефективно упражнение на устата разви каквото се сетите, не само дупето, да знаете, че не там е работата, :| вече си имам от всичко! :lol:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43


Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта