Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот lubopiten » 29 Авг 2015, 16:51

Модата e откачена. Видях в интеренет една страница - http://efferve.tumblr.com/page/21 , където има мъже модели и тези мъже модели носят женски дрехи. Изкефи ме тази идея и ми се иска да съм на тяхно място. Като тяло ставам за модел, защото съм слаб и имам дълга коса. Как се става модел на женски дрехи ако си мъж? Мацки бихте ли имали мръзка с мъж модел на женски дрехи или с любител на женските дрехи въпреки, че не е модел?
lubopiten
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Авг 2015, 16:41

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот moni.sparrow » 18 Ное 2015, 14:06

Тук в България не е особено популярно, предполагам, че малко от хората биха го приели, но някои от тези са си толкова женствени, всеки би се заблудил, ако вижда само лицата им. Иначе може да провериш разни агенции, но мисля, че в България това не съществува, затова пък предполагам навсякъде по света това просъществува.
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот sofi_black » 18 Ное 2015, 17:09

Това е интересно, а ти имаш ли такива наклонности, т.е. транссексуален ли си чувстваш ли се жена? Мен като жена няма да ме притеснява, ако това са просто снимки
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Pipilota » 19 Ное 2015, 10:04

Не, в България това няма как да бъде прието, а и не мисля, че кой знае колко силна модна индустрия имаме тук, че да кажеш, че кой знае колко би било прогресивно и прочие. Освен ако Евгени Минчев не види нещо мноого специално, други начин не виждам. :rolling: :rolling: :rolling:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2015, 11:54

Имаш много интересни мечти, честно да ти кажа. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Mauritius » 19 Ное 2015, 11:59

Сещам се, че може да си направите някакъв експеримент с някой фотограф, хем за него си е портфолио, хем ще видиш как ще се чувстваш ти, съответно предполагам имаш приятели, които се занимават с грим и прическа, така че лесно може да направите една пробна сесия :idea:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 15:10

Mauritius написа:Сещам се, че може да си направите някакъв експеримент с някой фотограф, хем за него си е портфолио, хем ще видиш как ще се чувстваш ти, съответно предполагам имаш приятели, които се занимават с грим и прическа, така че лесно може да направите една пробна сесия :idea:

Даа, супер идея, и туко виж му се е отворил парашута да стане модел. :roulette:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот dessiblond » 19 Ное 2015, 16:25

Rali_hr написа:
Mauritius написа:Сещам се, че може да си направите някакъв експеримент с някой фотограф, хем за него си е портфолио, хем ще видиш как ще се чувстваш ти, съответно предполагам имаш приятели, които се занимават с грим и прическа, така че лесно може да направите една пробна сесия :idea:

Даа, супер идея, и туко виж му се е отворил парашута да стане модел. :roulette:

Така е, принципът на проба-грешка и дали някой ще забележи добрата проба :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Anka » 20 Ное 2015, 11:29

Или лошата грешка.:) Аз не одобрявам подобен тип смесване на полове и какви ли не глупости, но да, идеята със сниомките е добра.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как се става модел на женски дрехи ако си мъж?

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2015, 17:17

Не ти ли харесва идеята да имаш дрехи за мъж, отколкото за жена/ :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта