Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот dDedov » 16 Сеп 2015, 13:48

Вчера видях промоция на една гривна с феромони, а предисторията е, че от доста време се срещам с различни жени, но с никоя не изпитваме кой знае какво привличане един към друг, затова и ми хванаха окото тези гривни с феромони. Те са поне в мой стил, такива гумени, готини са, но дали ще излъчват аромат? :roll:
24ca25b2650274223aaf2dff64559a06.jpg
24ca25b2650274223aaf2dff64559a06.jpg (8.86 KiB) Прегледано 2057 пъти

Решил съм да опитам да се променя себе си и възгледите, т.е. вътрешно и външно, въпреки това досега не жъна големи успехи :| Много ми се иска да разбера мнението ви за гривните с феромони и доколко биха могли да дадат ефект и дали пък другите продукти с феромони не биха били по-ефективни :roll: сещам се в момента, че имаше разни парфюми :roll:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Pipilota » 16 Сеп 2015, 13:50

Звучи ми като да се опитваш да привлечеш котки, ти маркираш територията и те идват да се размножат.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Lollipop » 16 Сеп 2015, 14:42

Pipilota написа:Звучи ми като да се опитваш да привлечеш котки, ти маркираш територията и те идват да се размножат.

:lol: :lol: Да не звучи много логично, но.. може и да има някакъв минимален ефект, знае ли човек..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот maminka » 16 Сеп 2015, 14:58

Lollipop написа:
Pipilota написа:Звучи ми като да се опитваш да привлечеш котки, ти маркираш територията и те идват да се размножат.

:lol: :lol: Да не звучи много логично, но.. може и да има някакъв минимален ефект, знае ли човек..

Аз съм чувала доста интересни истории, според някои наистина работят, на мен не ми се е налагало, но други са доволни вече години наред от резултата :mrgreen: Относно това дали имат миризма, мисля, че не :roll:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Jully » 16 Сеп 2015, 16:03

Не вярвам, че има значение това, честно ви казвам, няма да помогне изобщо. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот MGB » 16 Сеп 2015, 16:52

Jully написа:Не вярвам, че има значение това, честно ви казвам, няма да помогне изобщо. :roll:

Ние сме животни, нормално е да излъчваме феромони и да бъдем привлечени от хора, които ги излъчват по-силно. Например затова и голяма част от обвързаните жени, които се предполага, че имат по-чести сексуални контакти, са особено желани и от необвързани мъжкари, че даже и от обвързани :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот svetlozara » 16 Сеп 2015, 16:53

Пробвай, на мен ми звучи много готино, може наистина да станаеш по-привлекателен и да събереш женските погледи! :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Pipilota » 17 Сеп 2015, 11:16

Lollipop написа:
Pipilota написа:Звучи ми като да се опитваш да привлечеш котки, ти маркираш територията и те идват да се размножат.

:lol: :lol: Да не звучи много логично, но.. може и да има някакъв минимален ефект, знае ли човек..

С маймуни трици да ловиш, не знам дали и хората се харесват по миризмата! :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Lollipop » 17 Сеп 2015, 12:18

Не знам , Pipilotka, аз най-напред чекирам с поглед :geek: После евентуално бих отишла да помириша за какво става въпрос. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Наистина ли с гривната с феромони ще привлека жена?

Мнениеот Fancy » 17 Сеп 2015, 12:42

Pipilota написа:
Lollipop написа:
Pipilota написа:Звучи ми като да се опитваш да привлечеш котки, ти маркираш територията и те идват да се размножат.

:lol: :lol: Да не звучи много логично, но.. може и да има някакъв минимален ефект, знае ли човек..

С маймуни трици да ловиш, не знам дали и хората се харесват по миризмата! :roll:

Разбира се, че е така, еволюция, еволюция, но някои неща си остават, а и по-добре маймуни с трици, май, отколкото с маймуни трици да се ловят :lol: :lol: :lol:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта