Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Alex_mor » 04 Дек 2015, 13:42

Lollipop написа:
Monika_Spasova написа:Не мога да се съглася, че мъжете са жертва на домашно насилие. Обикновено мъжете си просят подобно държание, те нито разбират, нито чуват за какво става въпрос. не може по 10 пъти да повтаряш и после да кажеш те ме тормозят..

Не винаги това е тормоза, държанието и прочие, много често без причина жените изтормозват мъжете.

Съгласен съм, много често твърде много обиждат мъжете и какво ли още не и то дали наистина има причина или няма - никой не знае.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2015, 16:23

ГОворите вие, ама кой ви знае как викате на невинните си мъже.. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот YoLindi » 04 Дек 2015, 17:20

silver933 написа:ГОворите вие, ама кой ви знае как викате на невинните си мъже.. :mrgreen:

Ммм да, те понеже стоят и ги гледат в очите, докато са в разгара на спора, нали?! :wink:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Jully » 07 Дек 2015, 17:15

silver933 написа:ГОворите вие, ама кой ви знае как викате на невинните си мъже.. :mrgreen:

Доста мъже тормозят жените по същия начин, така че.. :) няма пълна радост за съжаление. :(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Kaya » 08 Дек 2015, 10:54

Jully написа:
silver933 написа:ГОворите вие, ама кой ви знае как викате на невинните си мъже.. :mrgreen:

Доста мъже тормозят жените по същия начин, така че.. :) няма пълна радост за съжаление. :(

Така е, но в никакъв случай насилието не е едностранно, т.е. не само мъжете тормозят жените, но сякаш няма кампании за обратното, защото мъжете използват физически тормоз, докато жените по-скоро психически и както казахме по-нагоре, така се и възпитаваме и го приемаме за съвсем нормално жената да тормози мъжа по такъв начин.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2015, 12:04

Е, сега и мъжете ли да съжаляваме толкова много, хаха ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот black » 01 Мар 2016, 17:30

Честно казано, видеото ме изуми. Признавам си, че и аз не бих погледнала толкова сериозно на блъскащата жена, отколкото на агресивния мъж. А и двете ситуации са недопустими. Смятаме, че мъжете като могат да се защитават, не е насилие да се държиш с тях като с парцал и даже е смешно.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2016, 16:55

black написа:Честно казано, видеото ме изуми. Признавам си, че и аз не бих погледнала толкова сериозно на блъскащата жена, отколкото на агресивния мъж. А и двете ситуации са недопустими. Смятаме, че мъжете като могат да се защитават, не е насилие да се държиш с тях като с парцал и даже е смешно.

Много жени според мен прилагат домашно насилие над мъжете си, дори и да не го признават и да не го показват, то е факт!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот analizatorka » 10 Мар 2016, 17:33

Локумът написа:
black написа:Честно казано, видеото ме изуми. Признавам си, че и аз не бих погледнала толкова сериозно на блъскащата жена, отколкото на агресивния мъж. А и двете ситуации са недопустими. Смятаме, че мъжете като могат да се защитават, не е насилие да се държиш с тях като с парцал и даже е смешно.

Много жени според мен прилагат домашно насилие над мъжете си, дори и да не го признават и да не го показват, то е факт!


Но колко хора ще ги заклеймят тези жени? Повечето сигурно ще кажат, че тия мъже са си го заслужили по някакъв начин и ще одобрят жените да ги налагат с чехъл.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Мъжете стават ли жертва на домашно насилие?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Май 2016, 12:17

analizatorka написа:
Локумът написа:
black написа:Честно казано, видеото ме изуми. Признавам си, че и аз не бих погледнала толкова сериозно на блъскащата жена, отколкото на агресивния мъж. А и двете ситуации са недопустими. Смятаме, че мъжете като могат да се защитават, не е насилие да се държиш с тях като с парцал и даже е смешно.

Много жени според мен прилагат домашно насилие над мъжете си, дори и да не го признават и да не го показват, то е факт!


Но колко хора ще ги заклеймят тези жени? Повечето сигурно ще кажат, че тия мъже са си го заслужили по някакъв начин и ще одобрят жените да ги налагат с чехъл.

Приема се за нещо смешно жена да бие мъж, то се видя и във видеото. Нали това е заслужено, правилно и смешно. АКо е обратното, тогава е лошо и т.н. Но да не забравяме, че в много случаи жените станаха по-силния пол, освен чисто физически, в много отношения вече сме на "кантар" с мъжете и положението е еднакво от към емоционално тормозене.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта