С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Anka » 18 Сеп 2015, 14:28

От няколко месеца на работа се появиха едни нови колеги и с единия бих казала, че доста прехвърчат искри между нас. Той е разведен, което малко повече ми дава спокойствие, но от друга страна е на 42, а аз съм на 20. За мен това е огромна разлика, а за връзка и дума не може да стане, но определено усещам страшно влечение към него... :oops:
Не знам обаче дали е нормално да си мисля за такива неща, да не съм на 12, но все пак разликата ни е повече отколкото съм живяла. :mrgreen: Вие как мислите, бихте ли правили секс с доста по-възрастен патньор от вас самите или мислите, че е не е редно? Как да постъпя, да се оставя ли на чувствата или да се опитам да избягвам срещите с него и да съм на принципа "далече от очите, далече от сърцето". И какво да очаквам от секса с толкова по-възрастен мъж от мен? :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот YoLindi » 18 Сеп 2015, 14:42

Бих те посъветвала просто да се забавляваш, но на тази възраст не зная дали можеш да останеш само с това, т.е. да се виждате само заради сексът. От трета страна, все пак сте колеги, в момента на приключване на отношенията не се знае какво ще стане и как ще се изтълкува всичко това от негова страна, т.е. не знае дали няма да ти направи сечено и да се наложи да напуснеш (в най-добрия случай). Така че отдавай се, но с разум, нищо не пречи да се опознаете, не зная какъв опит имаш, но е добре да се научиш да преценяваш хората от рано :idea:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот red_eyes » 18 Сеп 2015, 15:30

Разликата с най-големия ми партньор е била 10 години, като това стана съвсем наскоро, не го възприемам като някакво чудо, имахме привличане и се случи, при теб е доста по-фрапиращо, добре си помисли, но не пречи да се опознаете, а ако се задълбочат нещата... по-добре мисли навреме!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Сеп 2015, 15:34

За теб ще е странно дап равиш секс с толкова по-възрастен от теб, разликата в годините предполага и разлика в сексуалността. :) И аз мисля, че може да имаш проблеми на работа и само заради това бих те посъветвала да се въздържиш. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Rali_hr » 18 Сеп 2015, 16:26

Когато бях на твоите години и аз правих секс с едни доста по-възрастен, беше странно, годинките изменят тялото и както бях свикнала на младежи изведнъж видях поовиснали тела стана ми странно, но сексът като цяло беше хубав и наистна по-различен. така че ако не сте обвързани в работата и няма да ти навреди това не ти пречи да пробваш :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Jully » 18 Сеп 2015, 16:42

Най-възрастния с който съм била е мъжът ми с 6г. е по-голям от мен, не знам дали бих била с някой, който е с 15-20 години по-стар, може би няма да го приема за нормално и няма да се отпусна.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Pipilota » 19 Сеп 2015, 08:56

За мен е адски странно това със сексът с някой по-възрастен, особено пък с някой, който е толкова по-голям. Не знам ако имам чувства и влечение към някой как ще реагирам, ако е по-възрастен, а и се надявам с тоя 12 годишен брак зад гърба си да не разбирам. :mrgreen:
Но и аз мисля, че ако наистина искаш да се позабавлявате лошо няма, но помисли добре, дали отношенията ви с него могат да се отразят на работата ти. :) Ако е някой страничен, временно минаващ или в коренно различен отдел давай смело;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Snejna » 19 Сеп 2015, 15:16

Мале, Анка ти големи откровения искаш от нас! :oops: Аз съм била с мноого по-възрастен от мен, когато бях малко по-малка от теб (на 18) тогава излизах с един мъж, който беше на 37 години! Страхотен секс правихме, такова изживяване не бях имала до тогава, наистина си личи разликата с разните тийнове на по 19, с които бях до тогава. :) Така че мен ако питаш давай смело напред! :D Със сигурност ще ти хареса! :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Rali_hr » 19 Сеп 2015, 15:46

Snejna написа:Мале, Анка ти големи откровения искаш от нас! :oops: Аз съм била с мноого по-възрастен от мен, когато бях малко по-малка от теб (на 18) тогава излизах с един мъж, който беше на 37 години! Страхотен секс правихме, такова изживяване не бях имала до тогава, наистина си личи разликата с разните тийнове на по 19, с които бях до тогава. :) Така че мен ако питаш давай смело напред! :D Със сигурност ще ти хареса! :)

А такаааа, една от нас да си признае, браво, Снежна! :) С това нежно име не съм предполагала, че си такава палавница хаха :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: С колко по-възрастен партньор от вас сте правили секс?

Мнениеот Bambaa » 22 Сеп 2015, 13:54

Rali_hr написа:
Snejna написа:Мале, Анка ти големи откровения искаш от нас! :oops: Аз съм била с мноого по-възрастен от мен, когато бях малко по-малка от теб (на 18) тогава излизах с един мъж, който беше на 37 години! Страхотен секс правихме, такова изживяване не бях имала до тогава, наистина си личи разликата с разните тийнове на по 19, с които бях до тогава. :) Така че мен ако питаш давай смело напред! :D Със сигурност ще ти хареса! :)

А такаааа, една от нас да си признае, браво, Снежна! :) С това нежно име не съм предполагала, че си такава палавница хаха :)

Всеки си има мръсните тайни, май това е изводът :lol: :lol: Работата е в това, че ако не си имал един по-възрастен мъж в живота си, то е трудно да разбереш човека отсреща, така че само мога да ти кажа действай смело, така или иначе това влечение няма как да премине, емоцията трябва да се изживее :!: :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта