Kолко често ходите на църква?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот LEILA » 24 Сеп 2015, 11:53

Не смятам, че има нужда да се ходи на това място, което първоначалната му идея е било да бъде църква, в момента на нищо не прилича, моята вяра е достатъчно силна, за да се чуват и благодарностите, и молбите ми, та да стигат до когото трябва!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот Локумът » 24 Сеп 2015, 13:21

Ходя, понякога, но не го правя, защото трябва и не следвам задълженията, които трябва да ги имам като влизащ в църквата. Тук е гадно в нашите църкви, изобщо религията ни е бизнес, така че няма как да отидеш и да получиш вътрешен мир.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот Pipilota » 24 Сеп 2015, 16:09

Не мсиля, че в нашите църкви може да се намери някакво удовлетворение, пречистване, да се почувстваш добре, по-скоро е напрягащо да не объркаш нещо, не обичам да ходя. Предпочитам да си избистря ума на чисто и тихо място, там вярвам, че отново ще намеря Бога. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот kauda » 24 Сеп 2015, 16:54

Pipilota написа:Не мсиля, че в нашите църкви може да се намери някакво удовлетворение, пречистване, да се почувстваш добре, по-скоро е напрягащо да не объркаш нещо, не обичам да ходя. Предпочитам да си избистря ума на чисто и тихо място, там вярвам, че отново ще намеря Бога. :roll:

така е, в баровете можеш да получиш по-голям подкрепа.. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот ramimni » 25 Сеп 2015, 16:41

kauda написа:
Pipilota написа:Не мсиля, че в нашите църкви може да се намери някакво удовлетворение, пречистване, да се почувстваш добре, по-скоро е напрягащо да не объркаш нещо, не обичам да ходя. Предпочитам да си избистря ума на чисто и тихо място, там вярвам, че отново ще намеря Бога. :roll:

така е, в баровете можеш да получиш по-голям подкрепа.. :roll:

Това зависи от начин, по който ще погледнеш на мястото и хората около себе си, на мен ми е приятно, въпреки че не зная защо и то ей така, просто докато съм си вътре на спокойствие, а след това се чувствам толкова обновена...
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Сеп 2015, 10:28

То наистина е най-важното да знаеш как чувстваш нещата и на всеки му е различно в църквите, едни не харесват, друго се чувстват идеално. Важното е според мен да не се ходи по задължение, защото искаме наистина. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2015, 19:29

Ако ида в църквата някой ще ме вземе за луд и ще ме подгони бе :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот Snejna » 30 Сеп 2015, 21:56

Локумът написа:Ако ида в църквата някой ще ме вземе за луд и ще ме подгони бе :mrgreen:

Ти се пази да не припаднеш от тамяна! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот Kaya » 29 Окт 2015, 14:08

Локумът написа:Ако ида в църквата някой ще ме вземе за луд и ще ме подгони бе :mrgreen:
Е ти пък. Хубаво е понякога човек да отиде и да потърси нещо в себе си. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Kолко често ходите на църква?

Мнениеот kauda » 26 Ное 2015, 16:02

Kaya написа:
Локумът написа:Ако ида в църквата някой ще ме вземе за луд и ще ме подгони бе :mrgreen:
Е ти пък. Хубаво е понякога човек да отиде и да потърси нещо в себе си. :)

Лоштоо е, когато нищо не намери. Но в нашите църкви сякаш е твърде напрягащо и не знам направо.. страшно си е! Чудиш се дали това правиш правилно или онова, особено за по-младите е странно.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта