Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот YoLindi » 26 Сеп 2015, 13:53

Привет, скоро не бях писала някакви дълбоки теми, но напоследък се срещам с интересни хора, които много ме вдъхновиха...
Нали се сещате, че почти всяка малко госпожица си има списък с мечти - да бъде булка, да има 2 - 3 деца и т.н.

Аз се чувствам още дете, но смятам, че това важи и за порасналите деца... трябва всички да имаме списъци, съответно мечти... Е, какъв е вашият списък с мечти, които искате да изпълните, за да се почувствате наистина щастливи?

Моят започва с това да помагам чисто физически на хора, които имат нужда, за да преоткрият своя живот и път.
Ваш ред е... :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот niya_mazova » 26 Сеп 2015, 14:03

В последно време не съм се замисляла за нов списък, но мисля, че дойде времето, в което да си направя такъв и ако трябва на примависта да кажа кое ще е първото нещо в него, то ще е да имам деца в най-скоро време :)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Сеп 2015, 09:52

Аз да си призная, нямам много голям списък, искам само 2 неща, едното не мога да кажа, че зависи от мен, но за другото правя всичко възможно да го постигна. :) разбира се, мечтите не се споделят, нали? Така че ще си ги запазя в тайна. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот Loreyn » 28 Сеп 2015, 14:39

:shock: :shock: кой пък каза, че не се споделят мечтите, според мене колкото повече се говори за това, толкова повече се приближаваме до целта си! Моята мечта е да си направя собствена сладкарница и мисля, че до година ще стартирам проекта :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Сеп 2015, 15:37

Моята мечта в този момент е да започна да пътувам колкото е възможно по-често и доколкото е възможно на по-далечни дестинации :idea:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот Krum » 28 Сеп 2015, 16:35

Аз имам само една мечта от толкова време, надявам се, че вече наистина съм с правилния човек и скоро ще я осъществя! :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот nadqta » 29 Сеп 2015, 10:52

Мечтая в най-скоро време да замина за чужбина и да уча това, което съм искала винаги, много силно се надявам, че ще се осъществи, а от там нататък ще дописвам списъка, въпреки че не смятам, че трябва да е толкова дълъг, тъй като по-лесно се разконцентрира човек по този начин :!:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Сеп 2015, 11:04

nadqta написа:Мечтая в най-скоро време да замина за чужбина и да уча това, което съм искала винаги, много силно се надявам, че ще се осъществи, а от там нататък ще дописвам списъка, въпреки че не смятам, че трябва да е толкова дълъг, тъй като по-лесно се разконцентрира човек по този начин :!:

Така е, по-добре по-малко мечти, които да достигнеш, отколкото 10 от които нищо да не направиш :) Едно по едно! :))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот Rali_hr » 29 Сеп 2015, 11:22

Мечтата ми в момента е да си имам кола, която да е само за мен! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв е вашият списък с мечти, за да сте наистина щастливи?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Сеп 2015, 12:26

Rali_hr написа:Мечтата ми в момента е да си имам кола, която да е само за мен! :mrgreen:

Не е неосъществимо, дано скоро да стане! А аз също си мечтая да имам възможността да пътувам :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron