Как се избира подходящата форма за ноктите си?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как се избира подходящата форма за ноктите си?

Мнениеот pitanka » 03 Окт 2016, 13:18

Neven498 написа:
klara написа:Моите плочки на ноктите са много странни и, честно казано, не знам какво би отивало и каква форма е подходяща за тях, при условие, че не търпя голям маникюр. А и голяма поддръжка си иска.


Експериментирай с формата, докато не ти допадне и на вид и да ти е удобно.


Като се махнат кожичките отстрани и се избутат, се открива истинската форма на плочката и придобиват форма.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Как се избира подходящата форма за ноктите си?

Мнениеот уморена » 16 Фев 2017, 17:02

така или иначе си иска рязане отгоре и оформяне, много са ми грозно заострените нокти, стоят като на учителки и много състаряват, докато правите са по-скоро младежки и дават по-приятна визия на ръцете.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Как се избира подходящата форма за ноктите си?

Мнениеот penelopa » 16 Фев 2017, 23:40

Следваш плочката на нокътя, а върхът се оформя спрямо дължината на нокътя. Поне аз така си ги правя. Ако искам да са по-къси, оформям като френски маникюр. По-дълги ако искам да ги оставя, заоблени ги правя.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как се избира подходящата форма за ноктите си?

Мнениеот vanusha » 17 Фев 2017, 11:44

penelopa написа:Следваш плочката на нокътя, а върхът се оформя спрямо дължината на нокътя. Поне аз така си ги правя. Ако искам да са по-къси, оформям като френски маникюр. По-дълги ако искам да ги оставя, заоблени ги правя.

Това е някакво твое правило, никъде никой не е казал, че ако е по-къса трябва да е френски маникюр, нито ако е по-дълга да е заоблено. Може да е дълга права и къса заоблена.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта