Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот valiopaf » 07 Фев 2017, 14:36

Аз предпочитам да разглеждам хората, докато чакам, или обстановката, а не да си напрягам очите в разни монитори. много по-интересни са.
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот kauda » 07 Фев 2017, 15:27

valiopaf написа:Аз предпочитам да разглеждам хората, докато чакам, или обстановката, а не да си напрягам очите в разни монитори. много по-интересни са.

Или си воайор, или имаш нещо сбъркано, как може да ти е интересно 2 часа да се взираш в хората, не ти ли става неудобно, че ги оглеждаш, а и на тях самите? или в обстановката... да не си в музей, какво толкова гледаш?! Признавам си,направо ме уби с думите си, ако видя някой откачен да ме гледа втренчено, ще знам, че си ти. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Yunona » 07 Фев 2017, 15:33

kauda написа:
valiopaf написа:Аз предпочитам да разглеждам хората, докато чакам, или обстановката, а не да си напрягам очите в разни монитори. много по-интересни са.

Или си воайор, или имаш нещо сбъркано, как може да ти е интересно 2 часа да се взираш в хората, не ти ли става неудобно, че ги оглеждаш, а и на тях самите? или в обстановката... да не си в музей, какво толкова гледаш?! Признавам си,направо ме уби с думите си, ако видя някой откачен да ме гледа втренчено, ще знам, че си ти. :lol:


Ти пък направо уби мен с думите си :)
Защо трябва да си откачен и да гледаш другите втренчено?? Това се случва спокойно и дискретно. Да наблюдаваш нещата около себе си, хората и всичко останало, не е воайорство, а интерес към живия живот.
Аз също обичам да разглеждам и така да научавам много повече за хората и за човешката природа въобще. Това никой монитор не може да ти го даде. Всъщност постоянното втренчване в мониторите е нещо, което аз намирам за болнаво...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот bojo_kolev » 07 Фев 2017, 15:47

Подкрепям, че има много по-интересни неща от фейса :wink: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот kauda » 07 Фев 2017, 15:51

Е, на мен ще ми е неприятно, ако някой ме разглежда като експонат, много мразя някой да ме гледа, а погледа се усеща! По-добре човек да си блее в неговите неща, отколкото да разглежда хората, дали ще е в телефона си, дали ще чете книга, ще гледа птичките, но съм много против някой да ме зяпа, било то и дискретно. А и ще ме извинявате, но ако чакате 2 часа, колко интересно ще ви е да гледате другите. Аз най-често чета на телефона си някоя книга, не разглеждам хората, за мен тези електроники са супер удобство и не ме правят откачалка, която зяпа хората. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот MGB » 08 Фев 2017, 12:28

Всеки си има приоритети и неща, на които държи и които прави :smile: . Фейса е такова нещо, че или се усещаш колко ти е нужен, или не. И съответно преценяваш за какво да го ползваш.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Elica » 13 Фев 2017, 16:54

На мен ми харесва, че имам достъп до различни хора и начини да разгледам света, а и толкова възможности и за научаване на нови неща е, дори и за промоции дет' се вика. :mrgreen: Не мога без него.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот безпардона » 14 Фев 2017, 12:54

Независимо дали е зарибен или не толкова по фейса, всеки човек го ползва, щом има компютър. Аз не виждам причина да се отказвам от него.
безпардона
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2017, 15:39

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Viktor_11 » 14 Фев 2017, 12:54

Не мога, а и не знам що да го направя, на мен ми харесва да г ползвам :!:
Viktor_11
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Фев 2017, 12:28

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Guppy » 14 Фев 2017, 13:22

Почти целия ми ден минава във фейсбук, без него не знам какво толкова интересно ще правя, затова предпочитам да си стоя там, отколкото да се занимавам с други неща, които често са също толкова безсмислени. :mrgreen: не мога без мрежата, сутрин първата ми работа е да си пусна интернета на телефона, за да видя кой какво е направил нощес. :mrgreen:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron