Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Mon_ton » 21 Фев 2017, 10:48

За мен е начин да се развлека малко от грижите за детето и да видя някой по-голям от 2 годишен. :mrgreen: Добре се чувствам в мрежата и мисля, че нямам причини да се отказвам, когато усетя, че прекалявам със стоенето онлайн го спирам и изтривам от телефона.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Локумът » 21 Фев 2017, 15:28

Така и не разбрах що толкова много се зарибяват по фейсбука. Жена ми е лука, синовете и те там все дремят, аз не го използвам изобщо...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Malina » 17 Май 2017, 10:12

Сега, когато стоя у дома, фейсбук е голям процент от моето разнообразяване и разпускане. Преди почти не го ползвах, сега усещам, че повече се въртя около него.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Lili_pili » 17 Май 2017, 10:45

На мен ми харесва фейсбук, приемам го като цигарите - просто не искам да ги отказвам тези неща, може да отнемат от живота, но ми доставят удоволствие.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Jully » 17 Май 2017, 15:19

Във фейсбук все гледаме нечий друг живот, а нашия остава някъде между другото... :roll: По-добре е да се прекарва възможно най-малко време в мрежата, иначе наиситна се изяждаежедневието. И фейсбук е толкова безобиден, а когато имаме проблем с него, или по някаква причина не можем да сърфираме и направо ни се доревава...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот nefertiti » 17 Май 2017, 15:33

Зависи някои не гледат другите хора във фейсбук, а точно какво ще покажат от себе си..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот Jully » 17 Май 2017, 15:46

nefertiti написа:Зависи някои не гледат другите хора във фейсбук, а точно какво ще покажат от себе си..

Така е, но гледат да покажат нещо от себе си, което често и не са.. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот La_bomba » 17 Май 2017, 15:57

Рядко го използвам, но когато реша съм много активна, повече гледам, отколкото да споделям, няколко пъти годишно качвам снимки от различни празници на детето и това е.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2017, 09:52

Дотъпял ми е, но го ползвам, все зяпам нещо там, надявам се да успея да се откажа от него и наистина да не го използвам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мислите ли, че можете да се откажете от Фейсбук?

Мнениеот уморена » 22 Май 2017, 14:11

Не мога без фейсбук и другите социални мрежи, правя си профили навсякъде, харесва ми и за мен това е начин да се покаже, че аз се интересувам от технологиите и от това как се развива света. Дори е странно, на интервю за работа да кажеш, ченямаш профил в социалната мрежа,хората търсят информирани служители, които са наясно какво се случва в момента по света и какви са методите на реклама, продажба и т.н.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта