Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот BeenieGal » 13 Окт 2015, 15:14

По повод Световният ден без сутиени, който се чества днес се сетих, че има и куп други подобни празници, които със сигурност ни се иска да празнуваме, но уви... аз поне разбирам доста късно за тях!
4aa.jpg
4aa.jpg (10.64 KiB) Прегледано 585 пъти

Например като онзи ден, в който всички, които влизат в метрото свалят панталоните си или поне голяма част от младежите в западните страни го правят, тук малко се включиха в инициативата, но пък важното е, че има участници, а аз идната година смятам да се присъединя!

Е, кой са любимите ви абсурдни празници, които искате да празнувате, но не го правите, просто защото не са така разпространени или по други сходни причини :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Pipilota » 13 Окт 2015, 15:42

Искам да празнувам деня без сутиени всеки ден, но не е много приемливо. :) Чудя се как ли ще реагират на работа, ако се появя във вид, подобен на този на снимката :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Kremiliya » 13 Окт 2015, 16:09

НЕ съм чувала за много странни празници, но май има на всичко - то не е на ден без сутиени, дали има иза ден без гащи> :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Мади Ранчева » 13 Окт 2015, 16:22

Kremiliya написа:НЕ съм чувала за много странни празници, но май има на всичко - то не е на ден без сутиени, дали има иза ден без гащи> :roll:

100 на 100, а има и ден на злеоблечените, тогава всеки си нахвърля това, с което му е най-удобно, да кажем дрехите, с които си стои вкъщи :lol: Това също ми е една от мечтите :lol:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Lili_pili » 13 Окт 2015, 21:13

Наистина има мнгоо странни празници! Ще ми се да празнувам ден на шоколада и да бъде обявен за национален празник! :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Rali_hr » 14 Окт 2015, 09:27

Lili_pili написа:Наистина има мнгоо странни празници! Ще ми се да празнувам ден на шоколада и да бъде обявен за национален празник! :lol:

Хубаво ще е ако раздават безплатен шоколад, но само на жените. Ние емоционално сме свързани с него. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Грохот » 14 Окт 2015, 10:03

Kremiliya написа:НЕ съм чувала за много странни празници, но май има на всичко - то не е на ден без сутиени, дали има иза ден без гащи> :roll:

Ухаа... дано, с удоволствие бих го отпразнувала, дори и седмица, защо не месец?! :D :D
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Krum » 14 Окт 2015, 10:56

Грохот написа:
Kremiliya написа:НЕ съм чувала за много странни празници, но май има на всичко - то не е на ден без сутиени, дали има иза ден без гащи> :roll:

Ухаа... дано, с удоволствие бих го отпразнувала, дори и седмица, защо не месец?! :D :D

Хм! :) Интересно, коя жена би искала да ходи без гащи дълго време? :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот qwerryyy » 14 Окт 2015, 11:51

какво лошо има! :) А днес май е денят, в който да си заведеш плюшеното мече на работа ;) колеги празнуват дори! :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Най-абсурдните празници, които ни се ще да празнуваме?

Мнениеот Lilly_milly » 14 Окт 2015, 11:59

Krum написа:
Грохот написа:
Kremiliya написа:НЕ съм чувала за много странни празници, но май има на всичко - то не е на ден без сутиени, дали има иза ден без гащи> :roll:

Ухаа... дано, с удоволствие бих го отпразнувала, дори и седмица, защо не месец?! :D :D

Хм! :) Интересно, коя жена би искала да ходи без гащи дълго време? :lol:

Има доста разкрепостени жени, така че не зная какво точно имаш предвид?!
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта