Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Дек 2016, 17:17

YoLindi написа:Аз като съм била малка не си спомням майка ми да ми е оставяла нещо в шкафчето. Каквото е имало за ядене е било от градината. Сега майките защо се изхитриха така?

Не мисля, че се разбира правилно, не става въпрос да се оставя нещо в шкафчето, за да го яде вашето дете. Става въпрос, че днес семейството е на кеф и носи огромен пакет зрънчо ГРИЗЛИ да се почерпи цялата група, или се носят сладки, бисквити, но все от най-евитните и възможно най-много като количества неща. Не ми пречи, ако на някой детето ближе тоалетната, стига да не кара и моето да го прави, за това става въпрос!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Lollipop » 28 Дек 2016, 10:51

за маен е глупаво, все пак всеки има право да храни децата си както иска, и някой чужд налага мнение по този начин. Все пак деца са, не могат да откажат, преяжда им се! По-добре да се ядат такива неща извън градините, вкъщи могат да си ядат всякакви боклуци, нали така? :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот vanusha » 28 Дек 2016, 12:46

Не е станало кой знае какво, ако децата се почерпят, вие пък прекалявате, майките в наши дни изфирясвате и все това да не ядат, онова да не ядат, пазите си децата като писани яйца, пък накрая отглеждате едни несъстоятелни деца.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Guppy » 28 Дек 2016, 13:07

Децата ми искат да черпят, затова и нося, никой не се е оплакал, всички носят различни солети и почерпки в градината за децата, дори и като няма празници.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Lili_gagarin » 28 Дек 2016, 13:38

Guppy написа:Децата ми искат да черпят, затова и нося, никой не се е оплакал, всички носят различни солети и почерпки в градината за децата, дори и като няма празници.

Той тоя принцип да яде всичко, виждаме до къде стига в наши дни,..
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Дек 2016, 17:00

Ама какво толкова, наистина! Това, че вие сте решили да си тровите децата, защо трябва и ние да си тровим нашите?!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Anka » 29 Дек 2016, 10:17

Нямам против, ако се донесе някоя почерпка, за повод, но ако е ежедневие ей така само за да са почерпени децата наистина е неприятно.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Дек 2016, 10:39

Всяко едно вмешателство в начина на хранене пречи, каквото и да си говорим. Има злояди деца, които родителите им едва ги карат да сложат нещо в уста, а то да се оакже, че детето яло бисквити.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот Lisica » 29 Дек 2016, 12:18

Толквоа ли е трудно да се оставят хората да хранят децата си така, както искат! Като си представя как майките казват "кво ще му остане, остави го да яде всичко" а, после се чудят що децата им имат алергии..
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Носите ли зрънчо на децата си в градината?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Дек 2016, 17:03

Lisica написа:Толквоа ли е трудно да се оставят хората да хранят децата си така, както искат! Като си представя как майките казват "кво ще му остане, остави го да яде всичко" а, после се чудят що децата им имат алергии..

После по кабинетите се вайкат, що тка е станало, не казвма, че аз го храня моя супер здравословно, но се старая някакви граници да има и да яде това, което аз му предлагам, а не това, което някой е решил да го почерпи..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron