Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот puhcheto » 18 Окт 2015, 16:31

Преди няколко дни гаджето ми предложи да заживея при него. :o :shock: :shock: Много съм щастлива от факта, но това досега не ми се е случвало, никога не съм живяла с половинакта си, затова и малко се опасявам дали ще успея да запазя личния си живот, личното си пространство. :? То е твърде ценно за мен и нямам намерение да го губя, но не искам да губя и половинката си :!:

Много искам да съм с него, искам да съм постоянно до него, но в същия момент си искам свободата и желая да останем толкова близки, но не и да ми се бърка във всяка моя работа. :twisted: Малко двоен стандарт е, :oops: въпреки че аз не желая да зная всичките му схеми и всичко, което занимава него! :D
Смятатяте ли, че когато заживееш с един човек, то няма вече място за твоя собствен личен живот и всичко се слива в едно :roll: или не е точно така и можеш да запазиш някаква част само за себе си :?: :!:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот Pipilota » 18 Окт 2015, 16:36

Не, имаш време за всичко, зависи от теб колко ще психясаш покрай новия си живот. ;) Помисли си добре как ще се държиш и какво искаш, не прави компромиси с времето си, защото после ще ти е трудно да си извоюваш това време. :) В крайна сметка двойките живеят заедно и имат любовници, а ти за едното хоби се притесняваш. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот Lollipop » 18 Окт 2015, 16:45

Pipilota написа:Не, имаш време за всичко, зависи от теб колко ще психясаш покрай новия си живот. ;) Помисли си добре как ще се държиш и какво искаш, не прави компромиси с времето си, защото после ще ти е трудно да си извоюваш това време. :) В крайна сметка двойките живеят заедно и имат любовници, а ти за едното хоби се притесняваш. :mrgreen:

Е ти пък, направо я окуражи да си живея усмихнато и щастливо! :)))
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот maminka » 18 Окт 2015, 17:03

Lollipop написа:
Pipilota написа:Не, имаш време за всичко, зависи от теб колко ще психясаш покрай новия си живот. ;) Помисли си добре как ще се държиш и какво искаш, не прави компромиси с времето си, защото после ще ти е трудно да си извоюваш това време. :) В крайна сметка двойките живеят заедно и имат любовници, а ти за едното хоби се притесняваш. :mrgreen:

Е ти пък, направо я окуражи да си живея усмихнато и щастливо! :)))

Ама така е, дори и да не става въпрос за хоби, то е добре да не изоставяш всичко, с което си се занимавала до този момент, без значение дали е любовник, фитнес и подобни ;)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот fawla » 18 Окт 2015, 17:09

Пухче, не се притеснявай изобщо за тези неща. :) Можеш спокойно да продължаваш да правиш това, което ти харесва. Ако все пак имаш опасения, можете да се разберете с гаджето ти, че животът ти няма да се върти постоянно около него, а ще имате време и за всеки по отделно. Ако и той не е имал преди половинка в дома си лесно може да се настроите съвсем правилно един към друг. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот ManiJani » 18 Окт 2015, 17:12

Малко или много, когато живееш с близък на сърцето човек, не може да си запазиш абсолютно цялото време само за себе си, в крайна сметка ти сама ще изпитваш нужда да му отделяш време и да не го подминаваш като се срещнете в коридора, както би направил със съквартирант, например, нали?
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот silver933 » 19 Окт 2015, 11:54

Като ти гледам нагласата няма много време да изкараш, по принцип хората се вълнуват, когато се събират да живеят с гаджето, а ти мислиш колко ще ти пречи.. :mrgreen: Тъй че моят съвет е да не вземаш много багаж ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот Andrey » 19 Окт 2015, 12:11

silver933 написа:Като ти гледам нагласата няма много време да изкараш, по принцип хората се вълнуват, когато се събират да живеят с гаджето, а ти мислиш колко ще ти пречи.. :mrgreen: Тъй че моят съвет е да не вземаш много багаж ;)

Мда, и аз такива много ги обичам. Имах една такава, дето се чудеше как щяла да живее с мене, големи полемики и истории, докато го измисли вече и бях казал, че аз не искам.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот YoLindi » 19 Окт 2015, 13:27

silver933 написа:Като ти гледам нагласата няма много време да изкараш, по принцип хората се вълнуват, когато се събират да живеят с гаджето, а ти мислиш колко ще ти пречи.. :mrgreen: Тъй че моят съвет е да не вземаш много багаж ;)

Ама ако той е на същото положение, не смятам, че ще им е трудно да се разберат, ако наистина всеки иска да има свое пространство и при положение, че не ми се живее сама и аз това бих направила, хем с любимия, ама не точно ;)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как да живея с гаджето си и да имам личен живот?

Мнениеот Pipilota » 19 Окт 2015, 15:35

Хем с любимия, ама не точно ми звучи като малко бременна. Или си с някой или не си, а не когато ти е угодно. Никой не казва да изгубиш себе си, докато си с другия, но да се правиш, че си нямаш гадже е прекалено.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта