Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Alex_mor » 17 Мар 2016, 12:49

Аз съм хващал моята да ми рови и з телефона, знам, че го прави за собственото удоволствие и не повдигам въпроса, всички жени ровят, изобщо не ми пречи. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rose_92 » 17 Мар 2016, 19:11

Alex_mor написа:Аз съм хващал моята да ми рови и з телефона, знам, че го прави за собственото удоволствие и не повдигам въпроса, всички жени ровят, изобщо не ми пречи. :)



И като знаеш, че всички жени го правят, си прикриваш следите от разни чатове или съобщения с други мацки, нали? :lol: :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот irka » 18 Мар 2016, 10:29

rose_92 написа:
Alex_mor написа:Аз съм хващал моята да ми рови и з телефона, знам, че го прави за собственото удоволствие и не повдигам въпроса, всички жени ровят, изобщо не ми пречи. :)



И като знаеш, че всички жени го правят, си прикриваш следите от разни чатове или съобщения с други мацки, нали? :lol: :grin:


Щом не му пречи, значи няма какво да крие сигурно :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2016, 12:35

Ако е по-активен в социалните мрежи, бих се засилила да преглеждам от време на време, но ако ги ползва веднъж на сто години, не мисля, че е необходимо. Макар че съм хващала моя по сред нощ да разглежда профила на моя приятелка, ама предполагам, че е било от любопитство, не мисля, че е токал лиги по нея, защото после не е казал, абе дай да се видим с тях. :lol: :lol: :lol: Но ако бях решила да търся под вола теле страшен скандал можеше да му вдигна. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Мар 2016, 15:04

Всяка жена, която се притеснява и има съмнения е добре да проверява телефона, но и не само, така много информация може да се намери, която иначе забравя да ни се съобщи. Ние взаимно използваме телефоните си и не сме имали проблеми, изобщо нямам съмнения дали не кръшка, но имам съмнения, че ще забрави, че имаме ангажимент. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот fairy » 05 Май 2016, 16:15

Абе моя напоследък нещо повече се застоява в тоалетната. Не искам да си вкарвам мухи, но ме съмнява нещо. Пък и като си е сложил код, трудна работа.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Lili_gagarin » 22 Дек 2016, 12:57

fairy написа:Абе моя напоследък нещо повече се застоява в тоалетната. Не искам да си вкарвам мухи, но ме съмнява нещо. Пък и като си е сложил код, трудна работа.

Самия факт, че има код на телефона трябва да те накара да се съмняваш. Странно е да си сложи чак код, и да не знаеш как да използвша телефона... ако ти се наложи спешно да се обадиш от него, какво правиш.. не можеш. Пробвай отдалечеда си издействаш пропуск и провери, ама мисля, че излишно ще се филмираш сега, може просто да не обича даму се рови в личните вещи.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот gabinka_80 » 22 Дек 2016, 13:17

Проверявах го и пак не разбрах, когато ме е лъгал, затова ако иска да го прави, ще намери начни да прикрие следите.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот valensiq » 22 Дек 2016, 16:53

Проверявам, разбира се! :mrgreen: Не, че му нямам доверие,но нали знаете - проверката е висша форма на доверие! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот zheleva212 » 22 Дек 2016, 17:06

Който няма какво да крие не си заключва телефона с кодове и хиляди защити. Или да се сърди защо му пипаш телефона и да те пита какво търсиш в него.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта