Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот mix_twix » 27 Дек 2016, 15:41

Ако мъжът тръгне да ви рови в телефона, на вас ще ви бъде ли приятно? Защо постоянно си търсите начини да ровичката и да търсите нещо, по тоя начин, освен да обидите човека до себе си друго не може да стане.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Mon_ton » 29 Дек 2016, 16:50

Неуважително е, но ни човърка, жените сме любопитни, но нали знаете... любопитството убило котката! :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот dessiblond » 29 Дек 2016, 17:38

Хайде сега, мъжете пък изобщо не проверявате телефоните на приятелките и жените си :mrgreen: ! И вие сте същите, дори и да нямате повод.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Krum » 03 Яну 2017, 11:41

dessiblond написа:Хайде сега, мъжете пък изобщо не проверявате телефоните на приятелките и жените си :mrgreen: ! И вие сте същите, дори и да нямате повод.

не е баш така, такива мъже са изключение, докато при жените, тези, които не го правят са изключение. На вас ви е в природата да сте любопитни...
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 13:42

Krum написа:
dessiblond написа:Хайде сега, мъжете пък изобщо не проверявате телефоните на приятелките и жените си :mrgreen: ! И вие сте същите, дори и да нямате повод.

не е баш така, такива мъже са изключение, докато при жените, тези, които не го правят са изключение. На вас ви е в природата да сте любопитни...

Е, това ни е в природата, трябва да бъдем информирани, а и аз да ти кажа, не бих се радвала,а ко мъжът ми си пише с някоя, но аз и не искам да ми рови в телефона,з ащото аз си споделям много неща с приятелки и не искам да ми ги чете. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот mix_twix » 03 Яну 2017, 14:51

Любопитството убило котката! Оставете си мъжете на спокойствие, да знаят, че могат да ви изневерят и да не искат да го правят, то нали това е най-голямото притеснение? :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот kauda » 03 Яну 2017, 15:54

Може би тея неща са в реда на нещата на една връзка, тя проверява телефона, той проверява може би и той от своя страна, но трудно се признава подобно нещо. Всички искаме да се показваме като хора, които са "над нещата" и на тях не им пука толкова много за половинката им, но не винаги е така. :wink:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Jully » 04 Яну 2017, 12:10

Мъжът ми е толкова ревнив, че ревнува и за двамата, затова не се налага да му проверявам телефона, знам, че през цялото време се тревожи да не аз да му изневерявам и няма време да завърта любови.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот bojo_kolev » 05 Яну 2017, 14:58

kauda написа:Може би тея неща са в реда на нещата на една връзка, тя проверява телефона, той проверява може би и той от своя страна, но трудно се признава подобно нещо. Всички искаме да се показваме като хора, които са "над нещата" и на тях не им пука толкова много за половинката им, но не винаги е така. :wink:


Не го смятам много за в реда на нещата. Щом са тръгнали да се проверяват, значи някой е дал някакъв повод и доверието е нарушено. Никой не следи без причина. Освен ако не си болен мозък.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Mon_ton » 05 Яну 2017, 15:02

Абв правим се, всеки проверява какво се е случвало, но ни е срам да си признаем.. повечето се изкарваме света вода..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта