Позволявате ли си да ядете хляб?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот irka » 11 Май 2016, 16:38

Не мога да ям без хляб. Преди можех да изям по три-четири филии, но сега гледам да са по-малко. Опитвам се да го намалявам. Не винаги ми се получава обаче :lol: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Andrey » 12 Май 2016, 11:26

irka написа:Не мога да ям без хляб. Преди можех да изям по три-четири филии, но сега гледам да са по-малко. Опитвам се да го намалявам. Не винаги ми се получава обаче :lol: .

Уф, аз по това време ям най-много хляб. Сега като си правя една хубава салата с домати, краставици, сирене и после как да не си топиш в сока! :) А нито с черен хляб става, нито с не знам си какъв си!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот dessiblond » 12 Май 2016, 12:07

Чак ми се напълни устата със слюнка от споменаването на сока от салатата :lol: . Кой не обича да си топне хлебчето в него?! Не трябва да се лишаваме от това удоволствие. Който не го прави, много губи! :!: Хич не ме интересува, че отива филия и повече :lol:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Krum » 14 Юни 2016, 11:35

dessiblond написа:Чак ми се напълни устата със слюнка от споменаването на сока от салатата :lol: . Кой не обича да си топне хлебчето в него?! Не трябва да се лишаваме от това удоволствие. Който не го прави, много губи! :!: Хич не ме интересува, че отива филия и повече :lol:

Аз тоя сок го пия накрая, той се топи яко с бял хляб, пък той колко е гаден е друг въпрос. :) Иначе сега ям много добър черен хляб, надявам се да е наистина качествен и да няма примеси и гнусотии в него.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот analizatorka » 16 Юни 2016, 15:42

Онзи ден мъжа ми намери някакъв много хубав хляб. Пълнозърнест, мисля, че беше на фирма "Бал клас" от Балчик. Доста е по-скъп, но няма нищо общо с другите хлябове, които ги водят пълнозърнести. Тъмен, плътен, вкусът също е на светлинни години. Но определено не е за всеки ден да се купува заради цената.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Jully » 26 Юли 2016, 13:22

analizatorka написа:Онзи ден мъжа ми намери някакъв много хубав хляб. Пълнозърнест, мисля, че беше на фирма "Бал клас" от Балчик. Доста е по-скъп, но няма нищо общо с другите хлябове, които ги водят пълнозърнести. Тъмен, плътен, вкусът също е на светлинни години. Но определено не е за всеки ден да се купува заради цената.

Можеш ли да намериш снимка, много ме заинтригува. По принцип ям рядко хляб и държа да е качествен. Скоро пробвах този вид, на който цената също му е висока, но изобщо не ми хареса:
10589.png
10589.png (203.26 KiB) Прегледано 314 пъти
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юли 2016, 15:25

Джули и аз го пробрах тоя хляб и не ми хареса, може би съм била с големи очаквания.
Но намерих хляба, за който се говореше напред. Ето снимка:
item0813.jpg
item0813.jpg (52.03 KiB) Прегледано 309 пъти

Наистина е много, много вкусен! :) Много плътен вкус има, който си е направо самодостатъчен. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот analizatorka » 27 Юли 2016, 14:20

Jully написа:
analizatorka написа:Онзи ден мъжа ми намери някакъв много хубав хляб. Пълнозърнест, мисля, че беше на фирма "Бал клас" от Балчик. Доста е по-скъп, но няма нищо общо с другите хлябове, които ги водят пълнозърнести. Тъмен, плътен, вкусът също е на светлинни години. Но определено не е за всеки ден да се купува заради цената.

Можеш ли да намериш снимка, много ме заинтригува. По принцип ям рядко хляб и държа да е качествен. Скоро пробвах този вид, на който цената също му е висока, но изобщо не ми хареса:
10589.png


Същият, има доста разновидности - пълнозърнест, ръжен, от лимец. Аз много го харесах.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот svetlozara » 16 Мар 2017, 12:57

Не ги харесвам с тея вкусове, ям само пълнозърнест но от обикновените, които са като бял хляб, не знам боядисан ли е или не но на мен тоя вариант ми харсва най-много
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот asdddwww » 16 Мар 2017, 14:47

Ям хубав и качествеен хляб, от тоя дето 5 филии са 3 лева. ;) не мога да ям бял хляб, макар че когато ида при баба на село и тя е омесила едн ахубава питка чупя, че и ушите ми плющят, но това са изключения.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron