Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот MGB » 30 Окт 2015, 16:20

Lisica написа:И аз това искам, но майка ми не ме оставя да се махна от жилището, ад окато тя плаща си мълча, търся си упорито работа, надявам се скоро да ме вземат и да дигам гълъбите ;)

Вдигай, вдигай, че такъв застой до нищо хубаво не може да доведе, минала съм от там и е добре винаги да има движение, без значение в кой смисъл!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 14:22

Е зависи от движението, ако е такова, че прз месец -два да се нанасяш в апартаментите на гаджетата ит е странно. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот Pipilota » 23 Ное 2015, 18:07

Andrey написа:Е зависи от движението, ако е такова, че прз месец -два да се нанасяш в апартаментите на гаджетата ит е странно. :lol:

Защо, какво толкова, ако си намериш някой нов човек и наистина се получат нещата между вас, защо трябва да се чака?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот draga.mihova » 24 Ное 2015, 12:33

Pipilota написа:
Andrey написа:Е зависи от движението, ако е такова, че прз месец -два да се нанасяш в апартаментите на гаджетата ит е странно. :lol:

Защо, какво толкова, ако си намериш някой нов човек и наистина се получат нещата между вас, защо трябва да се чака?

В повечето случаи по-младите като имат да си го изживяват - правят го, по наше време беше невъобразимо, ако се нанесеш, значи се жените, ако вече не сте го направили :grin:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот qwerryyy » 24 Ное 2015, 13:55

То и това не е лошо, все пак по-добре да провериш с какъв човек един ден ще си отглеждаш децата :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот luchia@marco » 24 Ное 2015, 15:24

qwerryyy написа:То и това не е лошо, все пак по-добре да провериш с какъв човек един ден ще си отглеждаш децата :)

Ооо, въпреки че не съм от първата младост, на тяхно място същото бих направила и смятам това за напълно правилно...
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот kauda » 24 Ное 2015, 15:46

Всеки го приема различно и от там най-вече идва и стереотипите в семейството отново. Някои не се съгласяват с идеята да се преместят и да се разделят от семейството си, други си търсят сигурност. :)
От там идва разбира се и отношението на майката - дали ще позволи, или не, защото нейното одобрение е важно за нас.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот nadqta » 24 Ное 2015, 17:12

kauda написа:Всеки го приема различно и от там най-вече идва и стереотипите в семейството отново. Някои не се съгласяват с идеята да се преместят и да се разделят от семейството си, други си търсят сигурност. :)
От там идва разбира се и отношението на майката - дали ще позволи, или не, защото нейното одобрение е важно за нас.

Ти знаеш, че когато не си зависим от родителите, то това е почти невъзможно да се остане в семейното пространство, нали, а що се отнася до искането на позволение, то това е някаква крайна рядкост...
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот qwerryyy » 05 Яну 2016, 14:01

Не знам дали е рядка крайност, но често се обсъжда, особено в по-младите години. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот dinkog » 05 Яну 2016, 15:14

Тук сме си гледани като мамини синчета- и мъже и жени, рядко стигаме до самостоятелсност преди да завъдим семейство.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта