Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот pravilno » 14 Май 2016, 16:28

Определено повече ни шамареха :lol: . Сега ние сме едни примерни, не пипаме и с пръст отрочетата си :lol: !
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот pavleta » 16 Май 2016, 09:48

pravilno написа:Определено повече ни шамареха :lol: . Сега ние сме едни примерни, не пипаме и с пръст отрочетата си :lol: !


Да бе, затова все съобщават за пребити дичица и то малки! Хората сега са по-изнервени, изперкали от стрес и немотия и бързо дават накъсо. Нямат милост към никого вече.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот kauda » 18 Авг 2016, 15:49

pavleta написа:
pravilno написа:Определено повече ни шамареха :lol: . Сега ние сме едни примерни, не пипаме и с пръст отрочетата си :lol: !


Да бе, затова все съобщават за пребити дичица и то малки! Хората сега са по-изнервени, изперкали от стрес и немотия и бързо дават накъсо. Нямат милост към никого вече.

не е така, сега не се приема за нормлано да се крещи по децата и да се бият, макар че сякаш още се случва. :roll: Но вече хората не приемат за нормално пребиването, а сега ошамарването - бива. Не мисля, че са много случаите на пребити деца.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот Bambaa » 18 Авг 2016, 16:42

Прави ми впечатлени като гледам по морето рускините и чехкините, че детето им може да се къса от плач или да се тръшка по земята, но те невъзмутимо или ще го вземат, или ще го оставят да се нареве едно хубаво и дори глас няма да му повишат. А ние ще почнем да се караме, да изнервяме обстановката още повече с въпроси и повишаване на тон. Доста разлики имаме.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2017, 12:41

Bambaa написа:Прави ми впечатлени като гледам по морето рускините и чехкините, че детето им може да се къса от плач или да се тръшка по земята, но те невъзмутимо или ще го вземат, или ще го оставят да се нареве едно хубаво и дори глас няма да му повишат. А ние ще почнем да се караме, да изнервяме обстановката още повече с въпроси и повишаване на тон. Доста разлики имаме.

Може бни щото ние самите сме много по-изнервени от рускините и чехкините.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Смятате ли, че има разлика в отношението на майките по света?

Мнениеот Snejna » 25 Мар 2017, 12:44

Е чак пък с тях да се дава пример, не знам, при положение, че се отглеждат в общество, позволяващо да се бият колкото си поискат. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта