Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот silver933 » 23 Ное 2015, 11:37

Rali_hr написа:Не ни се е случвало много, напоследък по-често, за около месец се налага да се разделяме от време на време, когато е командировки. Поддържаме контакт по интернет, защото често пътува в чужбина, но никак не е приятно и за двамата. :(

А, теб те знаем, със секса по телефона. :lol:
То лошо няма понякога хората да се разделят, че да си залипсват, но ако е за по-дълго е кофти.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот magda » 23 Ное 2015, 18:12

silver933 написа:
Rali_hr написа:Не ни се е случвало много, напоследък по-често, за около месец се налага да се разделяме от време на време, когато е командировки. Поддържаме контакт по интернет, защото често пътува в чужбина, но никак не е приятно и за двамата. :(

А, теб те знаем, със секса по телефона. :lol:
То лошо няма понякога хората да се разделят, че да си залипсват, но ако е за по-дълго е кофти.

Да, както тези, които се качват на круизи да бачкат, това е ужас някакъв, не, че не се търпи, ама... много рев :cry: :lol:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Kremiliya » 02 Дек 2015, 16:27

Планира да замине за около 6-7 месеца. Моите притеснения са големи, понеже не съм първа красавица и си мисля, че бързо ще ме замени, надявам се, че ... ;) няма да се окажат правилни опасенията ми.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Elica » 16 Дек 2015, 13:08

Kremiliya написа:Планира да замине за около 6-7 месеца. Моите притеснения са големи, понеже не съм първа красавица и си мисля, че бързо ще ме замени, надявам се, че ... ;) няма да се окажат правилни опасенията ми.

Излишно се притесняваш, след като е заминал за доброто на семейството си със сигурност няма да ви зареже заради някоя моментно увлечение. Не се притеснявай толкова, чувайте се редовно и не мисли излишни притеснения.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Pipilota » 16 Дек 2015, 14:13

Креми, мисля, че притесненията ти са излишни. Всеки е имал своите моменти без половинката по една или друга причина, доверието,което сте изградили в годините, надали може да се развали за половин година.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Дек 2015, 11:55

Убедила съм се, че ако има нещо да се случва, то ще се случи въпреки всичко останало! :) Не го прави на голям въпрос, а се стегни и се справи с обстоятелствата така както намериш за най-добре! :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Fancy » 17 Дек 2015, 12:04

Pipilota написа:Креми, мисля, че притесненията ти са излишни. Всеки е имал своите моменти без половинката по една или друга причина, доверието,което сте изградили в годините, надали може да се развали за половин година.

Може и то лесно, но смятам, че не се случва често, а и щом не е тръгнал просто да търси разнообразие, а с цел да живее семейството му по-добре, то не мисля и аз, че имаш повод за притеснение.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот kalinka-kuku » 17 Дек 2015, 15:11

Ваня Стойчева написа:Убедила съм се, че ако има нещо да се случва, то ще се случи въпреки всичко останало! :) Не го прави на голям въпрос, а се стегни и се справи с обстоятелствата така както намериш за най-добре! :)

Много си права! Не се знае кога и как може да се случи кривването от правия път, а и кой казва кой път е прав? :mrgreen:
Излишните притеснения не носят нищо положително! :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2015, 16:52

marsu написа:
Ваня Стойчева написа:Убедила съм се, че ако има нещо да се случва, то ще се случи въпреки всичко останало! :) Не го прави на голям въпрос, а се стегни и се справи с обстоятелствата така както намериш за най-добре! :)

Много си права! Не се знае кога и как може да се случи кривването от правия път, а и кой казва кой път е прав? :mrgreen:
Излишните притеснения не носят нищо положително! :)

Аз не смятам, че има нещо, което да те притеснява... ако това е нещото, че в даден момент може да си легне с жена, ами едва ли ще има нещо по-човешко от това... важно е как ще го възприемеш, като предателство или като порив от това, че сме човеци.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Локумът » 17 Дек 2015, 17:10

Е, той и да замине на някъде и да върти някоя фръцла, какво ти пука, парите му нали ще са за тебе и после ще с евърне у вас.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта