Плача често и без причина - на какво се дължи?

Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот LEILA » 23 Ное 2015, 17:01

Здравейте!
Напоследък все по-често ми се случва да избухвам в плач... ей така от нищото, започва някакви мрачни мисли от най-малкото или пък се трогвам от някакви мили гледки. Следродилната ми депресия мина и то отдавна, вече не би трябвало да има някаква причина за това, също и не мога да го свържа с цикъла ми :shock:

Някои казват, че задържането на тази точка помага, но при мене не действа
670px-Hold-Back-Tears-Step-15-Version-2.jpg
670px-Hold-Back-Tears-Step-15-Version-2.jpg (59.42 KiB) Прегледано 2121 пъти
Според вас какви може да са причините да плача толкова често и без причина... това е ужасно, понеже ми се случва и на обществени места, едва се чудя как да сдържа сълзите си, обикновено отивам до тоалетната, ако сме в заведение, но не може така да продължавам с този безпричинен плач :-|
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот Kremiliya » 23 Ное 2015, 17:22

Ужас, изследвала ли си хормоните си? :shock:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот magda » 23 Ное 2015, 17:58

Според мене около бебето ти се е събрало повечко, то не е само следродилната, особено ако има и разни неразбиратества с мъжа до теб, нормално е, но трябва да го караш по-леко... нищо друго няма значение, освен здравето ви, на теб и детето.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот Pipilota » 23 Ное 2015, 17:59

Не мога да повярвам, че има хора, които плачат за всяко нещо, сигурна ли си, че хормоните ти са наред? Да нямаш нужда от психолог? :roll: Търси помощ, че сигурно скоро ще им омръзне и на роднини и на приятели!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Ное 2015, 11:55

И на мен ми се е случвало по време, когато имам повече неща, които ми се случват или при промени. При теб става ли нещо необичайно?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот borkova » 24 Ное 2015, 13:18

Monika_Spasova написа:И на мен ми се е случвало по време, когато имам повече неща, които ми се случват или при промени. При теб става ли нещо необичайно?

Съгласна съм, че при повече постискан стрес и емоции е напълно нормално да избива на някъде, дори и да не го усещаш, а в твоя случай е повече от осезаемо, явно, добре е че го разбира с време, иначе могат да се задълбочат нещата!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот qwerryyy » 24 Ное 2015, 13:40

Трябва да потърсиш помощ от психолог и според мен, защото и със съвети нещат аняма да се подобрят ще свикнеш с тях и с времето може би ще имаш по-големи пробелми, което не е добре нито за теб, нито за детето ти!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2015, 14:19

Мъжът ти как те търпи, че ревеш за всяко нещо? Да не си бременна пак, че си ревнала? :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот luchia@marco » 24 Ное 2015, 14:22

Локумът написа:Мъжът ти как те търпи, че ревеш за всяко нещо? Да не си бременна пак, че си ревнала? :)

Напълно е възможно, а относно мъжете, на тях нищо им няма, ти с две човечета накуп не зная как остават нормални хората, та да имат причини да им се сърдят мъжете :evil: :evil: :evil:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Плача често и без причина - на какво се дължи?

Мнениеот kauda » 24 Ное 2015, 15:57

Може да имаш депресия и без да го осъзнаваш, помисли си дали си удовлетворена от всичко, което ти се случва, радваш ли се на подкрепата на мъжа ти и на семейството, чувстваш ли се спокойна?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта