Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Anka » 01 Дек 2015, 17:32

От няколко месеца имам ново гадже и всичко между нас е страхотно, но се налага да замине за 8 месеца в чужбина. Не сме говорили още какво ще правим, но и по никакъв начин не е ставало въпрос, че ще се разделяме. :roll: Времето, когато ще замине е съвсем скоро и аз се чудя дали бих го чакала, дали и вие бихте чакали, ако сте на мое място? Почти съм сигурна, че там няма да си намери друга, за това не се притеснявам, но не знам дали си заслужава, докато си млад да чакаш някой да се върне от друга държава? Вие на какво мнение сте, бихте ли чакали гаджето ви да се върне няколко месеца? :roll: А и вярвате ли, че има такава любов, която да ни кара да стоим месеци наред сами.. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Elica » 01 Дек 2015, 17:41

Ани, аз бих чакала без никакви съмнения, но не бих се и оставяла у дома без да излизам. Така де не бих спряла живота си, но не бих и търсила ново гадже :) Успех с решението ти, ако си влюбена мисля, че лесно ще избереш правилното :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот ramimni » 01 Дек 2015, 17:53

Определено съществува такава любов и тя обикновено е при емоционално незрели хора, да нямаш воля да потърсиш друг начин да се чувстваш добре, както се казва удавник за сламка, всеки тийн е минал от там и няма нищо притеснително. Можете да се оставите, а като си дойде да разберете доколко истински са чувствата ви, независимо дали при някой от двамата има човек :idea:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Дек 2015, 11:16

ramimni написа:Определено съществува такава любов и тя обикновено е при емоционално незрели хора, да нямаш воля да потърсиш друг начин да се чувстваш добре, както се казва удавник за сламка, всеки тийн е минал от там и няма нищо притеснително. Можете да се оставите, а като си дойде да разберете доколко истински са чувствата ви, независимо дали при някой от двамата има човек :idea:

Е, това е гадно. Не е ли по-добре да не се оставят, а ако се намери някой, тогава да се оставят? Иначе ясно заявяваш, че няма да се получи. Аз после не бих се хванала на хорото с някой, който е решил, че е по-лесно да се зарежем, отколкото да се почакаме малко, ако ще и да мрем от любов един по друг. :scratchheadblue:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот puhcheto » 02 Дек 2015, 12:12

8 месеца - чакане?!?!?!?!? Ако чакаш дете от него - да, но иначе какво е това чакане, то да не е влак, в никакъв случай не бих си позволила нещо такова, камо ли на близък, когато се върне, то ще се чуе дали искате да сте заедно, ама 8 месеца траур, това кой и защо го понася?
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Rali_hr » 02 Дек 2015, 13:38

puhcheto написа:8 месеца - чакане?!?!?!?!? Ако чакаш дете от него - да, но иначе какво е това чакане, то да не е влак, в никакъв случай не бих си позволила нещо такова, камо ли на близък, когато се върне, то ще се чуе дали искате да сте заедно, ама 8 месеца траур, това кой и защо го понася?

Какво значи 8 месеца траур бе :) Никой не е умрял, ако 8 месеца не е правил секс, какво толкова ще стане!?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Malina » 02 Дек 2015, 13:57

Не ми се е налагала да се разделям, но бих го чакала, защото знам, че гаджето ми е много специално и с радост дори бих го чакала! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот MGB » 02 Дек 2015, 15:31

Не мога нищо да чакам вече, няма време за това, живота се живее в този един миг, а не в чакане!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Локумът » 02 Дек 2015, 15:37

puhcheto написа:8 месеца - чакане?!?!?!?!? Ако чакаш дете от него - да, но иначе какво е това чакане, то да не е влак, в никакъв случай не бих си позволила нещо такова, камо ли на близък, когато се върне, то ще се чуе дали искате да сте заедно, ама 8 месеца траур, това кой и защо го понася?

:goodpost:
Точно! Няма смисъл да се чака 8 месеца, сякаш ще раждаш дете. :) Разделяйте се и после ако е писано пак ще се съберете, млади хора да се заробвате така за толкова време, а накрая между вас може да не е останало нищо.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Anka » 03 Дек 2015, 11:44

И аз се чудя има ли смисъл, все пак съм на 20 години, сега ако чакам, може да си остана с чакането цял живот, но не мога да го зарежа, защото не ми се чака. :roll: за каква ще ме помисли... :sad:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта