Кои са най-параноичните ви страхове?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот ramimni » 01 Дек 2015, 18:18

Всички ли имат параноични страхове според вас? При мен започнаха да се засилват напоследък, затова и реших да отворя тема по този въпрос, а и досега мисля, че не сме го дискутирали. :darkcloud:

Обикновено, когато съм навън се чувствам някаква слабост и много се притеснявам да се ме блъсне кола, благодарение на това, че няма да успея да реагирам своевременно :darkcloud: Другият ми страх е да не би да си счупя нещо в банята и да съм сама вкъщи, да няма кого да потърся за помощ... :roulette:

Не зная дали при повечето хора подобни параноични страхове се засилват понякога, но аз ги имам и сега са в силен период, не зная какво да направя и да ги разкарам от главата си. Вие справяли ли сте се в подобни ситуации сами? :roll:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Дек 2015, 10:24

И аз съм пълна с такива страхове! Проверявам малкия дали диша, все се притеснявам, че ще се разбие някъде, или че ще умра и ще го оставя сам самичък на тая земя. :mrgreen: Мисля, че ни трябват хапчета за тези неща. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот puhcheto » 02 Дек 2015, 13:16

rabotnata pchela написа:И аз съм пълна с такива страхове! Проверявам малкия дали диша, все се притеснявам, че ще се разбие някъде, или че ще умра и ще го оставя сам самичък на тая земя. :mrgreen: Мисля, че ни трябват хапчета за тези неща. :roll:

Не смятам, че имам параноични такива, но определено имате нужда, ако не от хапчета, то поне от разговор с правилния човек, така че се стегнете... да не стане после късно, а относно това с дишането и аз съм проверявала гаджетата си и то много често, ама не е от кой знае какъв страх, по-скоро ей така, информираност
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот Malina » 02 Дек 2015, 13:53

Нямам много страхове, всъщност май даже минавам към непукистите. Такива неща да си мисля, че едва ли не всеки момент ще се стоваря мъртва не ми минават през главата. :) По-скоро си мисля други неща, гледам да бъда по-позитивна. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот Локумът » 02 Дек 2015, 15:38

Нямам такива, гледам и аз да не го мисля много. Отдавна не се страхувам за глупости, май с времето и с остаряването осъзнаваме, че от живота жив не се излиза и по-малко го мислим. ;) Страховете са ни най-вече насочени към децата. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот donni » 02 Дек 2015, 17:42

Локумът написа:Нямам такива, гледам и аз да не го мисля много. Отдавна не се страхувам за глупости, май с времето и с остаряването осъзнаваме, че от живота жив не се излиза и по-малко го мислим. ;) Страховете са ни най-вече насочени към децата. :)

То тези по-скоро са ирационални, най-малко защото са обсебващи и меко казано абсурдни :lol:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот svetlozara » 02 Дек 2015, 17:58

Вечер, когато си лягам си представям какво ли ще стане ако има земетресение... :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2015, 18:22

Не съм сигурна, че трябваше да пиша тази тема, сега си набивам повече филми и от преди! :lol: Обещавам да се обадя на познатата ми психоложка, явно е, че без нея няма начин!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот Anka » 03 Дек 2015, 11:07

ramimni написа:Не съм сигурна, че трябваше да пиша тази тема, сега си набивам повече филми и от преди! :lol: Обещавам да се обадя на познатата ми психоложка, явно е, че без нея няма начин!

Помага ли ти? Майка ми напоследък е откачила, не дава на малкия да излезе никъде, да не прави нищо, спря да го пуска в кухнята, а и от както разбра случай за едно дете малко по-малко, изпило препарат за под направо се побърка тотално. :( То вярно, че тези страхове са оправдани, но е стресиращо и за детето дори.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои са най-параноичните ви страхове?

Мнениеот Snejna » 03 Дек 2015, 11:59

Със сигурност разговори с психиатри ще помогнат, а и с психолози също. :) въпрос само на желание да се потърси лечение и справяне с проблема.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта