Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот puhcheto » 07 Дек 2015, 18:02

Здравейте, момичета... и момчета :smile:
Трябва да си призная, че вече съгреших, вчера правихме секс, а на мен ми е трети ден от цикъла... :oops: беше интересно, приятелят ми не е гнуслив, дори каза, че му харесва, а щом той е ок и аз съм ок с това.

Изпитвам известни опасения, дали това е безопасно да се прави секс по време на цикъл, понеже днес трябваше вече да ми намалява цикъла, а всъщност той се усили, :darkcloud: сякаш ми е първи ден, боли ме корема и кръста... много неприятна работа, не зная дали е много нормално, но пък от друга страна какво може да ме е повредил, не виждам причина :roll: :mrgreen:

Според вас има ли причина да се опасявам, че може да ми е направил нещо, вие как се чувствате след като сте правили секс по време на цикъл? Да, предполагам е тема табу за повечето дами, но не е такова, каквото си го представяте :thumbup:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот Krum » 07 Дек 2015, 22:21

Е вие вече сте омазали положението, а после почна да се чудиш! :lol: Не знам колко... негнуслив ти е приятеля, но аз не си представям да ровя в такова положение. Ужас направо! Та, вече какво да му мислиш, риск винаги има!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот Mamacita » 08 Дек 2015, 17:12

Krum написа:Е вие вече сте омазали положението, а после почна да се чудиш! :lol: Не знам колко... негнуслив ти е приятеля, но аз не си представям да ровя в такова положение. Ужас направо! Та, вече какво да му мислиш, риск винаги има!

Абе всякакви хора има, но щом не му пречи, то няма проблем, явно за тях... иначе не би трябвало да имаш проблеми, вероятно е по-чувствително, в такъв случай единствено може да внимаваш да не е груб контакта, а и той да е с презерватив, независимо дали използвате по принцип :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот magda » 08 Дек 2015, 18:16

Е, че каква е разликата дали е по време на цикъл, че тогава е особено наложително да се слага презерватив, то не е ли все тази, при положение, че и преди това, да кажем сте правили любов незащитени?
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот mimeto90 » 09 Дек 2015, 13:38

Сякаш не ми изглежда като най-препоръчителното нещо, но пък защо не, предпазвайки се, то едва ли би имало някакъв проблем
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот Lilly_milly » 09 Дек 2015, 16:57

Мисля, че не е идея-мечта поне за мен, някак си може и консервативно да ви идвам, но има и далеч по-приятни занимания дори и в моментите, в които ни се лудее... не зная дали може да има последствия, но факт, че хората рядко го правят!
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот mangusta » 09 Дек 2015, 18:00

Пиленце, то след дъжд-качулка, твоята работа... едно от най-важните неща за теб е да знаеш, че може да се забременее и по време на цикъл, но за другото, което питаш, то не би трябвало да има промяна, въпреки че сексът се оказва сериозен фактор за цикъла
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот borkova » 10 Дек 2015, 11:47

Да, съгласна съм, че сексът влияе много и на дамите, и на господата, не зная дали е най-удачен вариант да се прави секс през това време от цикълът на жената, но на някои смятам, че и благотворно е възможно да действа! :idea:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот rose_92 » 08 Яну 2016, 21:57

Нямам представа дали е безопасно, но да си призная съм го правила доста пъти, но за всеки случай - с презерватив. Обаче никога не го правя в първите 3-4 дни, когато е обилно течението, а чак към края. Освен това съм забелязала, че организмът ми е много по-чувствителен по това време от месеца и за това не е добре сексът да е бурен. Не съм забелязала да ми се усилва цикъла след това. При мен няма проблеми. Аз по принцип съм доста притеснителен човек, но щом аз съм се престрашила, то не виждам какъв е проблема ако мъжът не е гнуслив. А и винаги можете да изгасите лампата. :lol: :grin: И отдолу да сложите червена кърпа. :grin:
Последна промяна rose_92 на 08 Яну 2016, 22:03, променена общо 1 път
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Безопасно ли е да се прави секс по време на цикъл?

Мнениеот rose_92 » 08 Яну 2016, 22:00

Ето една интересна статия по темата. :)

http://lifestyle.framar.bg/%D1%88%D0%B5 ... 0%B8%D1%8F
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron