Идеалните мъжки подаръци?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Дек 2015, 12:53

Какво подарявате на мъжете си и как им избирате подаръци? Те казват ли ви какво искат? Мъжът ми има рожден ден утре и аз се чудя от седмица какво да му взема, времето свърши, а аз отново не съм избрала. :banghead:
Отгоре на всичкото той е от тези хора, които искат изненада, и самите те не знаят какъв подарък им се ще да получат, така че моля ви помагайте, че не остана време. :roulette:
Сигурна съм, че всички вие успявате да накарате мъжете си да се зарадват и да получите голяма щастлива прегръдка накрая, но уви - на мен явно не ми се получава. :) Тази моята практичност ще ме убие някой ден! :oldtimer:
Чакам момичетаа и момчета, не оставяйте съфорумец в нужда!
Това знам, че ще му хареса, ама да ви кажа, нещо напоследък взеха да ми отъняват джобовете. :rolling:
fotolia_39752563_m.jpg
fotolia_39752563_m.jpg (21.46 KiB) Прегледано 1426 пъти
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот nadqta » 17 Дек 2015, 13:10

Така е и факторите не са един и два, но може да се насочиш към билет за междузвездни войни, например или подобно изживяване, което ще запомни - билет за предстоящ концерт на любима банда... :roll: :smile: :smile:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Krum » 17 Дек 2015, 14:01

Можеш да заложиш на нещо практично, мъжете не обичам да получаваме нащ, които прашясват. Идеята с билета също е добра, ако е фен. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот kalinka-kuku » 17 Дек 2015, 14:43

В повечето случаи залагам на добър парфюм, колан, портфейл, часовник, винаги се харесват, стилно и хубаво. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Локумът » 17 Дек 2015, 15:46

Сексът също е голяма работа, за такива подаръци хич не ви идва на ум обаче, може ли такова нещо. :) Вземете си една стая някъде и се позабавлявайте малко. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот mimeto90 » 17 Дек 2015, 16:10

marsu написа:В повечето случаи залагам на добър парфюм, колан, портфейл, часовник, винаги се харесват, стилно и хубаво. :)

Особено ако е парфюм, който никога не е ползвал, никога не мога да заложа на такова нещо, доста е лично като вкус и нямам идея дали и колко ще се хареса, относно колана е горе-долу същата работа, освен ако не е нещо супер изчистено. В момента се сещам, че моя обича да ходи за риба, може някакви въдици да поръчаш или да се консултираш в магазините и да вземеш за по-сигурни с уговорка... от друга страна телефон или някаква техника друга, на която смяташ, че ще се зарадва :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Локумът » 17 Дек 2015, 16:32

Абе яко купуваш нещо за мъжа ти, то ти знаеш какви парфюми харесва и колани и какво ли не. като цяло всички неща се научават.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2015, 17:02

Локумът написа:Абе яко купуваш нещо за мъжа ти, то ти знаеш какви парфюми харесва и колани и какво ли не. като цяло всички неща се научават.

Разбира се, ако има вкуса на баща ти или дядо ти, няма да сбъркаш, ама млади хора сме... има голяма разлика от парфюм до парфюм...
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот kauda » 18 Дек 2015, 13:37

Bambaa написа:
Локумът написа:Абе яко купуваш нещо за мъжа ти, то ти знаеш какви парфюми харесва и колани и какво ли не. като цяло всички неща се научават.

Разбира се, ако има вкуса на баща ти или дядо ти, няма да сбъркаш, ама млади хора сме... има голяма разлика от парфюм до парфюм...

по твоята логика никога нищо не можеш да вземеш на мъжа си, защото той може би има друг вкус. За примерно 3-4-5 години, сякаш не го познаваш и не знаеш кое може да му хареса.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 16:33

kauda написа:
Bambaa написа:Разбира се, ако има вкуса на баща ти или дядо ти, няма да сбъркаш, ама млади хора сме... има голяма разлика от парфюм до парфюм...

по твоята логика никога нищо не можеш да вземеш на мъжа си, защото той може би има друг вкус. За примерно 3-4-5 години, сякаш не го познаваш и не знаеш кое може да му хареса.

Абе аз я разбирам донякъде, имам една подобна претенция вкъщи, затова бих заложила на книга или някакво преживяване, не толкова на практичен подарък, въпреки че и това е практично :smile: :smile: За Коледа мислих да подаря един семеен подарък - скок с бънджи за двамата, но все още го обмислям :smile:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта