Оралната любов секс ли е?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2016, 12:24

Да и двата случая са равнопоставени, не знам изобщо как може някой да си помисли, че оралната любов е един вид "По-малко зло", не бих предпочела нито едното нито другото за дъщеря ми. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот irka » 18 Фев 2016, 11:31

Rali_hr написа:Да и двата случая са равнопоставени, не знам изобщо как може някой да си помисли, че оралната любов е един вид "По-малко зло", не бих предпочела нито едното нито другото за дъщеря ми. :lol:


Че си е секс, секс си е, но от него поне не се забременява. Някои с това се успокояват :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Kremiliya » 12 Мар 2016, 13:23

irka написа:
Rali_hr написа:Да и двата случая са равнопоставени, не знам изобщо как може някой да си помисли, че оралната любов е един вид "По-малко зло", не бих предпочела нито едното нито другото за дъщеря ми. :lol:


Че си е секс, секс си е, но от него поне не се забременява. Някои с това се успокояват :grin: .

Е то пак носи... една уста болести. :mrgreen: Така че не е много разумно и това да се прави с непроверен партньор, но всички си мислят, че най-страшно е забременяването и не им пука нищо.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Slavena » 17 Мар 2016, 12:18

Оралния секс е добър начин да се задоволи партньора, без да се губи много време и да бъде кой знае какво заниманиее, а и може да се направи навсякъде почти незабелязано. ;) Не може да се сравни с истинския секс.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот balsam » 18 Мар 2016, 11:57

Slavena написа:Оралния секс е добър начин да се задоволи партньора, без да се губи много време и да бъде кой знае какво заниманиее, а и може да се направи навсякъде почти незабелязано. ;) Не може да се сравни с истинския секс.


Мързеливия начин да отбиеш номера :grin: . Уж си правил секс, но не съвсем. :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Pipilota » 01 Апр 2016, 10:51

balsam написа:
Slavena написа:Оралния секс е добър начин да се задоволи партньора, без да се губи много време и да бъде кой знае какво заниманиее, а и може да се направи навсякъде почти незабелязано. ;) Не може да се сравни с истинския секс.


Мързеливия начин да отбиеш номера :grin: . Уж си правил секс, но не съвсем. :grin:

А, мързелив за тоя, който я получава, този, който я дава си е доста работа.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот analizatorka » 01 Апр 2016, 10:56

Pipilota написа:
balsam написа:
Slavena написа:Оралния секс е добър начин да се задоволи партньора, без да се губи много време и да бъде кой знае какво заниманиее, а и може да се направи навсякъде почти незабелязано. ;) Не може да се сравни с истинския секс.


Мързеливия начин да отбиеш номера :grin: . Уж си правил секс, но не съвсем. :grin:

А, мързелив за тоя, който я получава, този, който я дава си е доста работа.


Направо поза 69 и двамата да са доволни :mrgreen: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2016, 15:54

Оф, 69 май не е за всеки! Аз се чувствам неудобно, когато става въпрос за тази поза. Иначе предпочитам по отделно да си я даваме оралната любов. Но в никакъв случай не мога да кажа, че не е пак изневяра или секс. ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот iwoni » 07 Апр 2016, 15:15

Kremiliya написа:Оф, 69 май не е за всеки! Аз се чувствам неудобно, когато става въпрос за тази поза. Иначе предпочитам по отделно да си я даваме оралната любов. Но в никакъв случай не мога да кажа, че не е пак изневяра или секс. ;)


Някои смятат оралната любов даже за по-голяма изневяра от обикновения секс. Може би защото е по-специално нещо, не се прави на всеки и винаги. Разбирате какво искам да кажа, нали :grin: ?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Rali_hr » 07 Апр 2016, 15:28

iwoni написа:
Kremiliya написа:Оф, 69 май не е за всеки! Аз се чувствам неудобно, когато става въпрос за тази поза. Иначе предпочитам по отделно да си я даваме оралната любов. Но в никакъв случай не мога да кажа, че не е пак изневяра или секс. ;)


Някои смятат оралната любов даже за по-голяма изневяра от обикновения секс. Може би защото е по-специално нещо, не се прави на всеки и винаги. Разбирате какво искам да кажа, нали :grin: ?

Да, всички твърдим, че не правим орална любов, а и не на всеки сме готови да я дадем, така че може би си права, че е по-голяма изневяра. :) Но въпросът е освен изневяра брои ил се като начин за запазване на девствеността! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта