Оралната любов секс ли е?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Апр 2016, 16:43

Оф, аз такава орална любов правя, че мъжът ми ако разбере, ще ме убие. :jumpeveryone:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Апр 2016, 10:13

rabotnata pchela написа:Оф, аз такава орална любов правя, че мъжът ми ако разбере, ще ме убие. :jumpeveryone:

:lol1: :lol1: :lol1: Ееее, божее! :) Все ще се намери, някой като тебе, който да убие темата от всякаква логика! :)
Ама си е истина, че не на всеки я даваме, аз си спомням, че с второто ми гадже, след като бях усвоила тая техника ме беше мноого срам да я предложа, но виж друго не отказвах! :pink:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот fairy » 08 Апр 2016, 10:36

Rali_hr написа:
iwoni написа:
Kremiliya написа:Оф, 69 май не е за всеки! Аз се чувствам неудобно, когато става въпрос за тази поза. Иначе предпочитам по отделно да си я даваме оралната любов. Но в никакъв случай не мога да кажа, че не е пак изневяра или секс. ;)


Някои смятат оралната любов даже за по-голяма изневяра от обикновения секс. Може би защото е по-специално нещо, не се прави на всеки и винаги. Разбирате какво искам да кажа, нали :grin: ?

Да, всички твърдим, че не правим орална любов, а и не на всеки сме готови да я дадем, така че може би си права, че е по-голяма изневяра. :) Но въпросът е освен изневяра брои ил се като начин за запазване на девствеността! :mrgreen:


Ако правиш само орална любов, на теория си си девствена, но на практика не съвсем :lol: . Иначе за мен оралната любов е много по-интимно нещо, макар че хлапетиите я имат за здравей-здрасти сигурно :lol: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Pipilota » 17 Юни 2016, 12:52

fairy написа:Ако правиш само орална любов, на теория си си девствена, но на практика не съвсем :lol: . Иначе за мен оралната любов е много по-интимно нещо, макар че хлапетиите я имат за здравей-здрасти сигурно :lol: .

Ние навремето по-трудно се решавахме на орална любов, сега е съвсем обикновена част от сексуалния живот, докато до преди години абсурд да се говореше за това, а камо ли да се практикува.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот mamina » 17 Юни 2016, 13:47

Тя оралната любов съществува от памтивека, друг въпрос дали нашите баби и майки са я практикували, това е тъмна Индия :lol: . Но и на мъчения да ги подложиш, едва ли ще си признаят :lol: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Локумът » 23 Авг 2016, 12:32

mamina написа:Тя оралната любов съществува от памтивека, друг въпрос дали нашите баби и майки са я практикували, това е тъмна Индия :lol: . Но и на мъчения да ги подложиш, едва ли ще си признаят :lol: .

Ей това вече е много добър въпрос! Няма как да разберем, но че са знаели как да се забавляват е така, 100% са правили повече секс от нас на времето, сега телевизия, интернет, все неща, които отнемат времето. :) А преди... те и за твоа са имали по 10 деца. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Jully » 23 Авг 2016, 14:45

Но не мисля, че са правили толкова разкерпостен секс. за жените през 80-те години май е било, когато са чели статии как да не показват, че изпитват удоволствие от секса и как умната жена, трябва да успее за 2-3 години да откаже мъжа си от желанието за секс.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2016, 15:29

Jully написа:Но не мисля, че са правили толкова разкерпостен секс. за жените през 80-те години май е било, когато са чели статии как да не показват, че изпитват удоволствие от секса и как умната жена, трябва да успее за 2-3 години да откаже мъжа си от желанието за секс.

За тогава можем само да гадаем. какво са правили, ама идеята да се почнат да се предлагат тея удоволствия не е много далеч във времето, а и по време на хипитата определено са правили такъв секс, че сега глава ще ни се завие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Nightmare » 28 Сеп 2016, 16:04

Локумът написа:
Jully написа:Но не мисля, че са правили толкова разкерпостен секс. за жените през 80-те години май е било, когато са чели статии как да не показват, че изпитват удоволствие от секса и как умната жена, трябва да успее за 2-3 години да откаже мъжа си от желанието за секс.

За тогава можем само да гадаем. какво са правили, ама идеята да се почнат да се предлагат тея удоволствия не е много далеч във времето, а и по време на хипитата определено са правили такъв секс, че сега глава ще ни се завие.


Тогава нсичко е било по много, прекалено много - секс, наркотици, каквото се сети човек. Абе важното е любов да има :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Мар 2017, 16:02

Все пак не е начин за пазене на девственост или изобщо опазване на някакъв род невинност. Дали ще правиш орална любов или традиционен секс няма големи разлики :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта