Оралната любов секс ли е?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2015, 16:55

Такааа, днес от дума на дума с колежките и с Интернет пространството се зачудихме, дали оралата любов се счита за секс или не. :heartbeating:
С други думи, ако иска жената да се пази девствена до сватбата, то това означава ли, че може да прави орална любов, да мастурбира и подобни, но най-вече орална любов. :roll:
За мен лично това си е чист секс, но за някои явно не е, какво е вашето мнение?
За мен вече е късно да се пазя на фона на 15 години брак и 2 деца, но може би някоя млада дама може ида получи просветление от нас. :mrgreen: A ето ви и нещо сгряващо, или охлаждащо? :inlove:

maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg (29.07 KiB) Прегледано 9455 пъти
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот веселказасмяна » 21 Дек 2015, 17:09

Разбира се, че е секс и аз не виждам нищо лошо в това да се прави, дори казано честно бих се радвала ако дъщеря ми един ден се пази по този начин, поне няма да ме е страх от бебета :mrgreen: :mrgreen:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2015, 17:10

веселказасмяна написа:Разбира се, че е секс и аз не виждам нищо лошо в това да се прави, дори казано честно бих се радвала ако дъщеря ми един ден се пази по този начин, поне няма да ме е страх от бебета :mrgreen: :mrgreen:

Само от болести, надали ще ползват презерватив.. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Snejna » 21 Дек 2015, 17:18

За мен това е секс също. Независимо, че хименът е запазен, то вече чисто психически си усетил всичко на секса, а дори и оргазъм, така че не виждам кое после ще е новото, когато дойде време за същинския секс. За мен пазенето на девствеността не е само там една "ципа", а е и до усещане и прочие. Не може да си се разголил пред някой и после д атвърдиш, че си девствен. То може и аналния секс да се брои като девственост! :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот mihaella » 21 Дек 2015, 17:30

Snejna написа:За мен това е секс също. Независимо, че хименът е запазен, то вече чисто психически си усетил всичко на секса, а дори и оргазъм, така че не виждам кое после ще е новото, когато дойде време за същинския секс. За мен пазенето на девствеността не е само там една "ципа", а е и до усещане и прочие. Не може да си се разголил пред някой и после д атвърдиш, че си девствен. То може и аналния секс да се брои като девственост! :roll:

Ами реално си, реално не знаеш как се появяват бебетата, не си усетил това чувство, все едно да кажеш, че момченцата на 4 или 5 годинки като разберат за съществуването на пишлетата си и им станат интересни, и започнат да се заиграват, това да означава, че не са девствени, не е ли така :?: :!:
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Snejna » 21 Дек 2015, 17:31

mihaella написа:
Snejna написа:За мен това е секс също. Независимо, че хименът е запазен, то вече чисто психически си усетил всичко на секса, а дори и оргазъм, така че не виждам кое после ще е новото, когато дойде време за същинския секс. За мен пазенето на девствеността не е само там една "ципа", а е и до усещане и прочие. Не може да си се разголил пред някой и после д атвърдиш, че си девствен. То може и аналния секс да се брои като девственост! :roll:

Ами реално си, реално не знаеш как се появяват бебетата, не си усетил това чувство, все едно да кажеш, че момченцата на 4 или 5 годинки като разберат за съществуването на пишлетата си и им станат интересни, и започнат да се заиграват, това да означава, че не са девствени, не е ли така :?: :!:

Сравнението ти е просто абсурдно. Едно е да имаш интерес към другия пол, друго е да правиш орален секс! Двете са коренно различни, едно е да се чудиш как ли изглежда, съвсем друго е да се ближете и лапате там. :shock: :shock: :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Дек 2015, 17:46

Аз съм по-любопитна дали аналния секс е секс или пак си девствена? :rolling: :rolling: :rolling:
Също имам още куп въпроси - дали при орална любов се използват пръсти и разни други предмети? :poke:
Момичето прави ли орална любов на партньора си? Има много които не искат да го правят, но новите момичета - девствените почват от там... :rolling: :rolling: :rolling:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот mimeto90 » 21 Дек 2015, 18:10

Не всичко тръгва от мастурбацията, защото преди да се разкриеш пред друг или да създадеш сексуална наслада на друг, то първо си експериментирал върху себе си. :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Yunona » 22 Дек 2015, 00:33

Отговорът на този въпрос е ясен - даде го един американски президент преди доста години.
Бил Клинтън категорично обяви, че не смята оралните ласки за секс. Кои сме ние, че да му противоречим :lol:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Pipilota » 22 Дек 2015, 10:31

mimeto90 написа:Не всичко тръгва от мастурбацията, защото преди да се разкриеш пред друг или да създадеш сексуална наслада на друг, то първо си експериментирал върху себе си. :idea:

Гледай какви сте били вие младите. Аз лично не съм експериментирала върху себе си с нищо преди да започна да правя секс, когато ми дойде времето в главата се оставих на усещанията си. Не съм правила никакъв НЕ секс до тогава. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта