Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот penelopa » 01 Апр 2016, 14:03

Аз сега видях във фейса една рецепта за домашен крем против бръчки с естествени продукти, наблягат на това. 1 с.л. бадемово масло или зехтин, 1 жълтък, 1 с.л. мед, 2 с.л. вазелин. Мисля да го пробвам, но кое му е натуралното на вазелина?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот asdddwww » 19 Окт 2016, 11:18

penelopa написа:Аз сега видях във фейса една рецепта за домашен крем против бръчки с естествени продукти, наблягат на това. 1 с.л. бадемово масло или зехтин, 1 жълтък, 1 с.л. мед, 2 с.л. вазелин. Мисля да го пробвам, но кое му е натуралното на вазелина?

Е не е много натурално, но се предполага, че поне няма изкуствено добавени аромати и подобни тъпни. :roll: Макар че досега отделих доста време от любопитство да потърся съдържанието на вазелина, аджеба от какво се прави, никъде не пише. Толкова сме свикнали да е нещо неутрално, че явно няма нужда от съставки. :roll:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот fawla » 23 Фев 2017, 16:21

Ако са безобидни бих се доверила, но за нещо по-сериозно не бих рискувала, ако е за някоя маска примерно или за крем за ръце, би хпробвала.а
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот exotic » 02 Мар 2017, 14:56

Малко 50 на 50 съм. Ако ми изглеждат прекалено странии и откровено тъпи, не пробвам. Видях една как да си набавиш желязо, ако си с анемия - забиваш в една ябълка четири пиронаи оставяш така да престои. Е, кой с всичкия си би се вързал на такова нещо? Изобщо кой акъл го е измислил?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот Glow » 05 Мар 2019, 12:56

Определено не. Нямам нищо против природните средства за лечение, но не и от непознати хора. Ако е нещо изпитано и ми е препоръчано от приятели, тогава може.
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Доверявате ли се на рецептите за илачи във фейсбук?

Мнениеот Кети cat » 19 Мар 2019, 12:46

Не. Има си лекари за тази работа.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron