Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот mamina » 16 Фев 2016, 11:37

Ваня Стойчева написа:
penelopa написа:Абе като ти навират все едно и също нещо в лицето, накрая се отвращаваш от него. Явно са заложили на този принцип :grin: . Само нашите умници от целия свят ще го пробват това нещо и си мислят, че ще преборят производителите на цигари! Ситуацията малко ми прилича на все едно бизнесмен да прави антиреклама на стоката си :mrgreen:

Не знам защо си мислиш, че целта е да се преборят производителите на цигари, напротив :) Точно и затова в момента се увеличиха всички цигари, освен българските, за да не се ограничи производството и купуването им. :) А картинките не си мисли, че целят да откажат пушачите,а по-скоро да заблудят хората, че имат такова намерение. Булгартабак име твърде голяма ниша, за да я загубят и да искат да затвори..


Чувам, че нещо почнали да мътят водата на Пеевски относно Булгартабак. Някакви нелицеприятни материали по медиите срещу компанията, слухове за състоянието и производството й. Да не е скоро време да даде фира и Булгартабак? :mrgreen: Не че това ще реши проблема с тютюнопушенето :mrgreen:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Snejna » 16 Фев 2016, 12:13

Надявайте се. тези, с материалите са хора, на които им се плаща и няма никаква истина, а хората няма да спрат да пушат бяло виктори, защото във блиц пише спрете. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот pravilno » 17 Фев 2016, 11:40

Убедила съм се, че докато не препатиш я с някой рак на белите дробове, я с някоя пневмония или друго сериозно, не се замисляш да спреш или поне намалиш цигарите. И тогава не е съвсем сигурно! :mrgreen:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот penny » 27 Юли 2016, 14:54

Видях новите кутии със снимките и наистина са отвратителни! Доста са стряскащи, но не съм убедена, че ще подействат на пушачите. Една пушачка ми каза, че не им обръща внимание и си пуши, това й било единственото удоволствие.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот anetageorgieva » 27 Сеп 2016, 00:17

И мен ме плащат тези картинки. Започнах да се замислям да спра цигарите, но ми е много трудно така изведнъж. Затова си купих стартов комплект електронна цигара от https://7puffs.bg , мисля,че това е едно по-добро и здравословно решение. А ако някой ден успея да ги откажа изцяло, ще е супер. Дотогава ще си карам с електронната цигара.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот balsam » 27 Сеп 2016, 09:24

Не мисля, че и електронната цигара е добър избор, но поне си направила стъпка към намаляването и отказването от цигарите, което не е малко. Картинките по цигарите ще подействат евентуално на някой, който е по-чувствителен към такива неща. Но едва ли ще окажат голямо влияние за намаляване на пушачите.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Rali_hr » 27 Сеп 2016, 09:27

Хората си купуват табакери и какво ли не, а и все още има цигари, на които го няма умрелия човек. Като цяло това по никакъв начин не може да те откаже, пак е нещо, което се случва на някой друг, значи не е от особено голямо значение. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот anetageorgieva » 28 Сеп 2016, 09:16

balsam написа:Не мисля, че и електронната цигара е добър избор, но поне си направила стъпка към намаляването и отказването от цигарите, което не е малко. Картинките по цигарите ще подействат евентуално на някой, който е по-чувствителен към такива неща. Но едва ли ще окажат голямо влияние за намаляване на пушачите.

Поне е по-малкото зле от двете. :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот roksana » 28 Сеп 2016, 10:18

Много хора предпочитат да си купуват тютюн и сами си свиват цигарите. Те не гледат никакви картинки и изобщо не обръщат внимание на подобни неща.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Окт 2016, 13:47

roksana написа:Много хора предпочитат да си купуват тютюн и сами си свиват цигарите. Те не гледат никакви картинки и изобщо не обръщат внимание на подобни неща.

На тютюна не слагат ли вече и там някаква таква картинка??
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта