Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 10:52

Честито пушачи! След 20 май ще си купувате кутии с цигари, от които ще ви се блещят мъртъвци, болни хора от белодробен рак, развалени зъби и подобни. Аз, че не съм пушач, и ми се отщява, а пък вие не знам! Какво мислите за новото решение на депутатите? Ще окаже ли ефект върху вас да спрете цигарите или поне да ги намалите? Какво всъщност може да ви накара да се откажете от това свое удоволствие?
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот roksana » 11 Фев 2016, 11:37

Неприятно! Всеки път да виждам такива работи като посегна към кутията! Мисля, че ще ми повлияе и може да ме накара да ги намаля поне.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот varlam » 11 Фев 2016, 11:40

Ако голата жена на кутията презервативи действа, защо да не действа и мъртвецът върху цигарите? :cheers:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Rali_hr » 11 Фев 2016, 12:46

Лошо няма, ще гледам бъдещето си на кутията ище си цъкам с език, докато паля поредната цигара. :lol: :lol: :lol: Хареса ми на мен въпросът на Слабаков, защо дамските превръзки ги рекламират със синя кръв, все си е заблуда, що да се показва истината на кутиите с цигари?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 13:09

От години се говори, че това нещо ще се случва,ама така и още не са сложили трупове там. Не вярвам, че това по какъвто и да е начин ще повлияе на хората, които пушат, дреме им на тях, те са наясно какво би им се случило. Защо върху хамбургерите, вафлите, и белия хляб няма дебели хора, които са с атрофирали мускули от факта, че не могат да се мръднат?!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2016, 14:41

Е, спокойно, те мъртъвците не гледат. Не знам какво се притеснявате, след като сте непушач НЕка да му мислят тея, които пушат, ако за тях не е проблем. Надали някой особено ще обърне внимание на кутията, всички са наясн до какво води пушенето и нездравословния живот, но продължаваме да живеем по този начин, нали? Явно, че българите не се плашим от картинки.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Elica » 11 Фев 2016, 15:30

Аз си пуша и да ви кажа честно и на труп да ми мирише купията пак бих си пушила, ще се върнат на мода табакерите. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Фев 2016, 16:10

Аз не мисля, че мъжът ми ще се повлияе, нито синът ми, и двамата пушат без изобщо да им пука. :roll: Тъй че надали по някакъв начин това ще им подейства, те и цените като увеличаваха все се заканваха, че ще спрат да пушат, ама ето, че си продължават, а надаил някой умрял непознат ще им направи впечатление.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот penelopa » 12 Фев 2016, 11:47

Абе като ти навират все едно и също нещо в лицето, накрая се отвращаваш от него. Явно са заложили на този принцип :grin: . Само нашите умници от целия свят ще го пробват това нещо и си мислят, че ще преборят производителите на цигари! Ситуацията малко ми прилича на все едно бизнесмен да прави антиреклама на стоката си :mrgreen:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Мъртвец ме гледа от кутията с цигари

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Фев 2016, 11:03

penelopa написа:Абе като ти навират все едно и също нещо в лицето, накрая се отвращаваш от него. Явно са заложили на този принцип :grin: . Само нашите умници от целия свят ще го пробват това нещо и си мислят, че ще преборят производителите на цигари! Ситуацията малко ми прилича на все едно бизнесмен да прави антиреклама на стоката си :mrgreen:

Не знам защо си мислиш, че целта е да се преборят производителите на цигари, напротив :) Точно и затова в момента се увеличиха всички цигари, освен българските, за да не се ограничи производството и купуването им. :) А картинките не си мисли, че целят да откажат пушачите,а по-скоро да заблудят хората, че имат такова намерение. Булгартабак име твърде голяма ниша, за да я загубят и да искат да затвори..
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта