Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот retro » 15 Фев 2016, 12:48

Цялото семейство гледаме Игра на тронове. Мисля, че синат и дъщеря ми правят секс, но не съм сигурен в това. Видях ги да се целуват и то много страстно. На тях даже не им направи впечатление, че ги гледам. След това останах с впечатлението, че правят секс, но не съм напълно сигурен в това. Незнам, какво да правя с тях.
retro
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Фев 2016, 12:38

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот Fute » 15 Фев 2016, 13:20

retro написа:Цялото семейство гледаме Игра на тронове. Мисля, че синат и дъщеря ми правят секс, но не съм сигурен в това. Видях ги да се целуват и то много страстно. На тях даже не им направи впечатление, че ги гледам. След това останах с впечатлението, че правят секс, но не съм напълно сигурен в това. Незнам, какво да правя с тях.

В случай, че не се шегуваш, имаш сериозен проблем. Както и за тях това е проблем, но не знам дали го осъзнават. Надявай се да бъркаш!
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2016, 14:16

След като не им пречи, питай ги направо. :) Те ще ти отговорят на въпросите и ако има нещо такова, трябва да отиват на психолог и двамата. Съмнявам се обаче да е в резултат на филма, надали.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот irka » 15 Фев 2016, 15:31

Да не се опитват да се бъзикат с вас? Питайте някой психолог. Не знам на колко години са децата ви, но по-малките често просто имитират това, което виждат от някой филм без да осъзнават какво правят.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот silver933 » 15 Фев 2016, 16:03

irka написа:Да не се опитват да се бъзикат с вас? Питайте някой психолог. Не знам на колко години са децата ви, но по-малките често просто имитират това, което виждат от някой филм без да осъзнават какво правят.

Те щом бая страстно се целуват, надали не осъзнават какво правят. :) Пък да се обвинява филмът е супер тъпо, щото видиш ли там Церсей и Джейми имат деца. :lol: :lol: :lol: Или децата ви са много глупави, или отдавна си пипат под полите без вашето знание, надали филмът е виновен.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот Rali_hr » 15 Фев 2016, 16:31

:lol: Ще падна вече. Тази тема е абсолютна шега. :) как ще се целуат и то страстно и то пред вас и това няма да им направи впечатление?
То има случаи, в които разказват, че родителите и децата си се менкали и си правили купони, ако у вас е така, то нормално да не се притесняват да се опипват. :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот retro » 15 Фев 2016, 17:17

Lollipop написа:След като не им пречи, питай ги направо. :) Те ще ти отговорят на въпросите и ако има нещо такова, трябва да отиват на психолог и двамата. Съмнявам се обаче да е в резултат на филма, надали.


Попитах ги. Синът ми обясни всичко. Оказа се, че е излизъл с едно момиче и тя му казала, че неможе да се целува. След това се натъжил и сподели, че е искал да задобрее. На нашите деца даваме пари един път в месеца. Синът ми предложил на дъщеря ми да и даде пари, защото тя си изхарчила всичките пари за месеца и поискал от нея да го научи да се целува. Тя се съгласила, защото знае, че ако си изхарчи парите не им даваме докато не мине месеца. И така почнали да се целуват. Казах им да не правят секс и нещата се управиха. Обещаха ми, че няма да правят секс. Аз им вярвам. На психолог неискам да ги пращам, защото само ще се стресират и ще изпаднат в депресия.

В нас понякога се събираме и играем на шише и слушаме музика. Тях не сме ги канили да играят, но са ни виждали.
retro
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Фев 2016, 12:38

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот Pipilota » 15 Фев 2016, 17:27

Божеее, ще падна вече. :) Какво можеш да направиш, освен да ги питаш направо какво е това тяхното поведение?!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот Mon_ton » 15 Фев 2016, 17:59

Не бих се учудила, всичко е възможно. Дали им е повлияял филм или не е друг въпрос. Със сигурност обаче, ако има нещо между тях трябва да го прекратите, защото последствията може да са много сериозни. Измислете начин да ги разделите, ако е необходимо и потърсете помощ от психолог.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мисля, че дъщеря ми и синът ми правят секс, но не съм сигурен

Мнениеот analizatorka » 16 Фев 2016, 10:07

retro написа:
Lollipop написа:След като не им пречи, питай ги направо. :) Те ще ти отговорят на въпросите и ако има нещо такова, трябва да отиват на психолог и двамата. Съмнявам се обаче да е в резултат на филма, надали.


Попитах ги. Синът ми обясни всичко. Оказа се, че е излизъл с едно момиче и тя му казала, че неможе да се целува. След това се натъжил и сподели, че е искал да задобрее. На нашите деца даваме пари един път в месеца. Синът ми предложил на дъщеря ми да и даде пари, защото тя си изхарчила всичките пари за месеца и поискал от нея да го научи да се целува. Тя се съгласила, защото знае, че ако си изхарчи парите не им даваме докато не мине месеца. И така почнали да се целуват. Казах им да не правят секс и нещата се управиха. Обещаха ми, че няма да правят секс. Аз им вярвам. На психолог неискам да ги пращам, защото само ще се стресират и ще изпаднат в депресия.

В нас понякога се събираме и играем на шише и слушаме музика. Тях не сме ги канили да играят, но са ни виждали.

Увеличете парите на тези деца, да не им се налага да правят такива неща! :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта