Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот silver » 02 Мар 2016, 17:22

Напоследък имам големи проблеми. Знам, че не ме познавате, но искам да споделя с вас. Тази година ще имам бал. Аз съм много развалнуван за бала. Наште ме снабдиха с костюм за бала, но аз искам да отида с рокля. Не съм побъркан или нещо подобно, но искам да нося рокля и обувки на високи токчета на балната вечер. Мисля, че съм красив, висок и слаб с дълга коса. Лесно мога да мина за момиче. Купих си рокля по интернет от едно момиче, което миналата година е имало бал. Роклята я скрих , но наште я откриха и ме попитаха а аз и им обясних, че искам с тази рокля да отида на бала, пощуряха. Баща ми скъса роклята и заплаши, че ще ме прати във военно училище ако продължавам да се занимавам с рокли. Отвратен съм от баща ми :thumbdown: . Дадох си парите на вятъра. Много искам да отида на бала с рокля, но няма, как да отида. Ако купя друга рокля наште рано или късно ще я намерят и отнова няма да мога да отида с рокля. Как да отида на бала с рокля?
silver
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2016, 17:04

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот Ulrica » 03 Мар 2016, 03:38

Купи си втора рокля, скрий я извън вас.На бала тръгни с костюм, пък по пътя облече проклетата рокля.Просто е :wink:
Ulrica
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Мар 2016, 03:35

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2016, 10:01

т.е. ти си травестит, а мама и тати не ти дават да бъдеш? :bump:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот pravilno » 07 Мар 2016, 11:35

Преобличането извън вкъщи ще свърши работа, но не се ли притесняваш от реакцията на съучениците си?Може вечерта да ти се превърне в кошмар.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот silver » 07 Мар 2016, 17:27

pravilno написа:Преобличането извън вкъщи ще свърши работа, но не се ли притесняваш от реакцията на съучениците си?Може вечерта да ти се превърне в кошмар.


Ако отида така, може част от съучениците ми да се базикат с мен, но не ми пука. Искам да си направя кефа. Това е моят живот и мисля, че имам право да отида, както реша на бала и наште и съучениците ми нямат право да се месят в моето облекло.
silver
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2016, 17:04

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Мар 2016, 17:34

silver написа:
pravilno написа:Преобличането извън вкъщи ще свърши работа, но не се ли притесняваш от реакцията на съучениците си?Може вечерта да ти се превърне в кошмар.


Ако отида така, може част от съучениците ми да се базикат с мен, но не ми пука. Искам да си направя кефа. Това е моят живот и мисля, че имам право да отида, както реша на бала и наште и съучениците ми нямат право да се месят в моето облекло.
На горе те питах, но пак да те питам - ти травестит ли си, гей ли си?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот silver » 07 Мар 2016, 17:40

rabotnata pchela написа:
silver написа:
pravilno написа:Преобличането извън вкъщи ще свърши работа, но не се ли притесняваш от реакцията на съучениците си?Може вечерта да ти се превърне в кошмар.


Ако отида така, може част от съучениците ми да се базикат с мен, но не ми пука. Искам да си направя кефа. Това е моят живот и мисля, че имам право да отида, както реша на бала и наште и съучениците ми нямат право да се месят в моето облекло.
На горе те питах, но пак да те питам - ти травестит ли си, гей ли си?


Аз съм травестит.Аз съм хеторосексуален.
silver
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2016, 17:04

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Мар 2016, 17:44

т.е. искаш с жена ти да носите едни и същи дрехи, ясно. Да ти кажа не мисля, че ще си направиш голяма услуга, не е кой знае какъв кеф тоя бал, после все ще останеш п****са, който отиде по рокля, Като си в 12 клас си мислиш, че кой знае кво геройство правиш, сякаш аз да празнувам всеки месец като взема заплата, щото съм си свършила работата. ;) Мен ако питаш не си вкарвай автогол, чака те бъдеще, което въпреки че приема различните, все ще си педала с роклята.
Ама ако си много с голям мерак, винаги можеш да я оставиш по-рано в ресторанта и да се изложиш както ти харесва. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот Pipilota » 08 Мар 2016, 11:17

rabotnata pchela написа:т.е. искаш с жена ти да носите едни и същи дрехи, ясно. Да ти кажа не мисля, че ще си направиш голяма услуга, не е кой знае какъв кеф тоя бал, после все ще останеш п****са, който отиде по рокля, Като си в 12 клас си мислиш, че кой знае кво геройство правиш, сякаш аз да празнувам всеки месец като взема заплата, щото съм си свършила работата. ;) Мен ако питаш не си вкарвай автогол, чака те бъдеще, което въпреки че приема различните, все ще си педала с роклята.
Ама ако си много с голям мерак, винаги можеш да я оставиш по-рано в ресторанта и да се изложиш както ти харесва. :)

:jumpeveryone: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: Ти го разби момчето, но подкрепям напълно мнението ти! Учениците не знаят какво ги чака занапред и си мислят, че всичко е само да си готин и да имаш айфон...
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да отида на бала с рокля, когато родителите ми са против да ходя на бала с рокля?

Мнениеот Snejna » 08 Мар 2016, 12:11

Какво им става на сегашните деца?! С рокля на бала си щял да ходи, ще падна. Една колежка мисли да си продава роклята за бала, искаш ли да те свържа? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron