Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот annydance » 16 Мар 2016, 15:45

От пет месеца съм заедно с моя приятел, пет невероятни месеца! Много го обичам и за това време започнах много да държа на него и мисля, че е взаимно. Но миналата седмица той ми каза, че му се отваря доста добра възможност да работи в чужбина и мисли да приеме предложението. От тогава светът все едно ми се срина. Общите планове, които си бях вкарала в главата, отиват на кино :sad: . И двамата сме на мнение, че ще направим всичко възможно връзката ни да просъществува. Но аз много се притеснявам как се поддържа такава от разстояние, струва ми се почти невъзможно. Представям си всякакви лоши сценарии - че ще изстинем един към друг, че той ще си намери някоя друга, че няма да успеем да съхраним това, което е между нас. Някак си не си представям да се виждаме и чуваме само по скайп. Попадали ли сте в такава ситуация? Как се поддържа връзка от разстояние? Може ли да бъде пълноценна? Ще предизвика проблеми и ще е мъчение или може да направи нещата по-истински и да служи като стимул?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Snejna » 17 Мар 2016, 11:31

След като си решила да запазите връзката си то ще стане. НЕ е невъзможно да се поддържат връзки от разстояние, помисли си колко много хора живеят по този начин и то след като имат вече семейства. Все пак е временно, нали така. След като има любов не виждам какво може да се обърка! Не всичко е секс, така че всеки може да изтърпи няколко месеца на сухо.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот fairy » 17 Мар 2016, 11:55

Със сегашния ми съпруг бяхме гаджета като студенти.Аз завърших една година преди него и се върнах в родния ми град и започнах работа там. Една година бяхме разделени, постоянно се чувахме по телефона, лятото му ходих на гости и все някак издържахме. Ако силно вярвате един в друг, няма и да помислите за изневери. Може би ние с него живеехме с идеята, че ще се съберем за постоянно и затова не съм се съмнявала в него и не съм имала притеснения.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот iwoni » 17 Мар 2016, 15:52

За мен е живо мъчение. Да не сте заедно, да не сте си опора, ако щеш и да не можеш да го прегърнеш и докоснеш тоя човек. Сериозно изпитание, което може би само отдадените изцяло един на друг издържат.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Михаела.Владимирова » 17 Мар 2016, 18:57

Ако наистина вярваш на този човек недей да се притесняваш , аз водя връзка от разстояние вече почти 2 години и всичко е прекрасно , виждам се с приятеля ми при всяка удобна възможност . Аз съм от Видин а той е от София и сме от едно село , лятото седим заедно там и прекарваме време заедно а след това се виждаме през ваканциите , разбира се не е много приятно да си далеч от човекът когото обичаш , но не е невъзможно да сте заедно :) Вярвай му , ако те предаде значи просто не те заслужава :)
Михаела.Владимирова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Мар 2016, 18:52

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот irka » 18 Мар 2016, 10:36

Михаела.Владимирова написа:Ако наистина вярваш на този човек недей да се притесняваш , аз водя връзка от разстояние вече почти 2 години и всичко е прекрасно , виждам се с приятеля ми при всяка удобна възможност . Аз съм от Видин а той е от София и сме от едно село , лятото седим заедно там и прекарваме време заедно а след това се виждаме през ваканциите , разбира се не е много приятно да си далеч от човекът когото обичаш , но не е невъзможно да сте заедно :) Вярвай му , ако те предаде значи просто не те заслужава :)


Браво на вас, щом и двамата се чувствате удовлетворени от този начин значи засега това ви устройва. Щом говориш за ваканции, значи сте ученици. От вас после зависи как ще подредите нещата и дали ще сте повече време заедно.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2016, 13:51

Михаела.Владимирова написа:Ако наистина вярваш на този човек недей да се притесняваш , аз водя връзка от разстояние вече почти 2 години и всичко е прекрасно , виждам се с приятеля ми при всяка удобна възможност . Аз съм от Видин а той е от София и сме от едно село , лятото седим заедно там и прекарваме време заедно а след това се виждаме през ваканциите , разбира се не е много приятно да си далеч от човекът когото обичаш , но не е невъзможно да сте заедно :) Вярвай му , ако те предаде значи просто не те заслужава :)

Браво на вас! Много ме хваща яд като почнат да се вайкат как щели да имат връзка от разстояние, кой знае какво сякаш ще става, не могат без нагона си!
И аз още в училище имах гадже, което не беше от моя град, а от Бургас. Виждахме се почти всяка седмица - единия пътуваше при другия, изкарахме така 3 години, дори след като завършихме бяхме известно време заедно, не се получи не заради разстоянията, а заради това, че просто не бяхме един за друг.
Мъжът ми също е от друг град. Така бързо се развиха нещата при нас, че когато забременях той все още беше в неговия си град, но с него от първия ден когато се запознахме обмисляхме кога ще се съберем да живеем заедно. :mrgreen: Така се получи, че съвсем скоро забременях, дойде да живее при мен вече когато бях в 6 месец! Всичките ми роднини се бяха побъркали, защото е от далеч и не е при мен, докато вече бях доста бременна. :) Така че всичко може, затова го пиша! Стига само да се обичате, и то повече със сърцето, отколкото с гащите всичко може. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Lili_pili » 18 Мар 2016, 16:34

Много е трудно споерд мен да се поддържа такава връзка. Да не кажа, че е почти невъзможно. :roll: рано или късно ще дойде краая, колкото и да твърдят, че се обичат.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот analizatorka » 23 Мар 2016, 16:35

Когато са далече един от друг двама души като че ли са по-изобретателни в отношенията си, в изненадите, които си правят, в графиците :razz: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Връзката от разстояние - мъчение или стимул?

Мнениеот Lollipop » 24 Мар 2016, 11:33

Lili_pili написа:Много е трудно споерд мен да се поддържа такава връзка. Да не кажа, че е почти невъзможно. :roll: рано или късно ще дойде краая, колкото и да твърдят, че се обичат.

Е, не се знае, може да има щастлив край, а и зависи много от времето, през което двойката ще бъде разделена. Ако не е за много дълъг период от време може и да е по-положително. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron