Искам да скоча с бънджи

Планинско колоездене, рафтинг, каньонинг, конен преход, лов и риболов

Искам да скоча с бънджи

Мнениеот zagrijena » 18 Мар 2016, 16:24

От доста време ми се е загнездила една мисъл. Имам много голямо желание да скоча с бънджи. Малко съм в ситуация хем боли, хем сърби. От една страна, направо си представям кефа, сърцето ми започва неудържимо да бие от мерак да го направя. От друга страна, чувството за самосъхранение ми казва, че съм луда, ако се подложа на подобно нещо. Не знам и как ще реагира тялото ми - да вземе да ми стане зле, да оповръщам света и да срамувам после. Вие бихте ли рискували да скочите? Какво ще си мислите, за да преодолеете съпротивата на мозъка? Какви хора според вас скачат и практикуват скачането с бънджи? Можете ли да се доверите на чужди хора за живота си?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот black » 18 Мар 2016, 16:56

От всичко екстремно ми се изправят косите и бягам надалеч. Толкова съм страхлив, че се плаша и от собствената си сянка, камо ли да скоча с бънджи. Такива хора за мен са без никакво чувство за самосъхранение.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот qwerryyy » 18 Мар 2016, 17:12

zagrijena написа:От доста време ми се е загнездила една мисъл. Имам много голямо желание да скоча с бънджи. Малко съм в ситуация хем боли, хем сърби. От една страна, направо си представям кефа, сърцето ми започва неудържимо да бие от мерак да го направя. От друга страна, чувството за самосъхранение ми казва, че съм луда, ако се подложа на подобно нещо. Не знам и как ще реагира тялото ми - да вземе да ми стане зле, да оповръщам света и да срамувам после. Вие бихте ли рискували да скочите? Какво ще си мислите, за да преодолеете съпротивата на мозъка? Какви хора според вас скачат и практикуват скачането с бънджи? Можете ли да се доверите на чужди хора за живота си?

Защо го мислиш толкова, ако имаш желание - направи го :) Не е толкова страшно, хората излизат оцелели от там, по-скоро ти става замаяно, но докато усещаш тази тръпка, нямаш рефлекса да повръщаш. Може да повърнеш после. А и там са виждали всичко хаха :) Спокойно скачай и се забавлявай! :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Rali_hr » 18 Мар 2016, 17:54

И аз винаги съм искала да скоча с бънджи, със сигурност е голям адреналин. Обаче мисля да почакам малко да пораснат децата и да скачам с тях. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот klara » 21 Мар 2016, 14:57

Летяла съм с делтапланер и първоначално ми стана малко лошо, но после усещането е невероятно. Сега съм решила да опитам и скачане с бънджи. Притеснявам се като скачам да не се ударя , но разчитам на специалистите, които ще са там, че това няма да стане :grin: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот balsam » 28 Апр 2016, 16:26

Rali_hr написа:И аз винаги съм искала да скоча с бънджи, със сигурност е голям адреналин. Обаче мисля да почакам малко да пораснат децата и да скачам с тях. :mrgreen:


Тогава може изобщо да не ти е до скачане с бънджи :lol: . По-навреме по-добре :grin: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот roksana » 03 Май 2016, 13:56

Животът придобива друг вкус след такива изпълнения :grin: . Усещаш буквално как кръвта тече по вените ти!
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот pravilno » 05 Май 2016, 12:53

На мен такъв вкус не ми е много по сърце. Тези, които много скачат и живеят на високи обороти, не дожевяват до дълбоки старини :wink: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот Mon_ton » 10 Май 2016, 11:56

pravilno написа:На мен такъв вкус не ми е много по сърце. Тези, които много скачат и живеят на високи обороти, не дожевяват до дълбоки старини :wink: .

Но точно тези, които живеят по този начин има какво да разказват за живота си, в сравнение с тези, които живеят мирно и кротко и на смъртния си одър се чудят какво аджеба са свършили в живота си..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Искам да скоча с бънджи

Мнениеот penelopa » 10 Май 2016, 14:24

Аз не знам как ще реагирам, изправена пред парапета на някой мост, гледаща надолу към бездната, където трябва да скоча :shock: . Тръпката сигурно е неописуема и неповторима.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Следваща

Назад към Спортен туризъм

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта