По какъв начин премахвате космите по тялото?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот dinkog » 22 Мар 2016, 13:05

От скоро излизам с едно ново момиче, което си пада доста по модерните мъже и казано направо - предпочита да съм гладък като ябълка. Никога не съм се занемарявал, да оставя космите ми да виреят, но съм действал с машинката и всичко е било наред. :) Само че сега тази девойка само ми намеква, че трябва да отстраня всичко косми по тялото ми, най-вече на гърдите и в интимната област. :roll:
Никога не съм си махал космите по тялото, все ми се е виждало гейско, но ся какво да правя, мацката определено си струва. :twisted: :twisted: :twisted:
Давайте съвети как да се отръва от космите и то възможно най-ефикасно, бързо и лесно! :mrgreen: :banghead:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2016, 14:17

Ако търсиш дълготрайно решение, по-добре се довери на фотоепилация, поне ще се отървеш радикално от космите. Ако ли не можеш да пробваш кола маска, но лошото е, че после може да ти се раздразни кожата - да имаш пъпчици, подкожни косъмчета. В тоя случай май най-добре е да се довериш на бръснача, но после ще пораснат по-груби косми. :(
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот miron » 22 Мар 2016, 15:03

Ходя на кола маска от години и само по такъв начин ги махам, в началото е доста кофти, докато избият новите косми, особено като са по-тънки, но важното е да не прибягваш до бръснача.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Lisica » 22 Мар 2016, 16:56

Ако не държи да си ябълка, можеш да ги подстригваш с машинка за подстригване на най-ниската степен. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот balsam » 22 Мар 2016, 17:44

И какво сега? Ще те зареже само защото имаш тук-там по някое косъмче? Малко прекалено ми изглежда. Като си свикнал да се поддържаш, едва ли ще ти е проблем да бръснеш и на още някои места. :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Jully » 23 Мар 2016, 10:50

dinkog написа:От скоро излизам с едно ново момиче, което си пада доста по модерните мъже и казано направо - предпочита да съм гладък като ябълка. Никога не съм се занемарявал, да оставя космите ми да виреят, но съм действал с машинката и всичко е било наред. :) Само че сега тази девойка само ми намеква, че трябва да отстраня всичко косми по тялото ми, най-вече на гърдите и в интимната област. :roll:
Никога не съм си махал космите по тялото, все ми се е виждало гейско, но ся какво да правя, мацката определено си струва. :twisted: :twisted: :twisted:
Давайте съвети как да се отръва от космите и то възможно най-ефикасно, бързо и лесно! :mrgreen: :banghead:

Мен ако питаш, заложи на фотоепилация в дългосрочен план е най-добре. :) Махни космите в интимната област и на гърдите. :wink:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот asdddwww » 23 Мар 2016, 11:56

Фотоепилация не става, ако следваща обича косми? :lol:
Удряй бръснача за най-сигурно, след първите 1-2 пъти няма да ти се удебелят фоликулите и ще си растат нормални косми. :lol:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Alex_mor » 23 Мар 2016, 12:51

Правя си кола маска, нямам нито един косъм по тялото. :mrgreen: Имам косми разбира се по ръцете и краката, но вече ми се вижда голяма п***стия да нямаш никакви.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Kaya » 23 Мар 2016, 13:46

Alex_mor написа:Правя си кола маска, нямам нито един косъм по тялото. :mrgreen: Имам косми разбира се по ръцете и краката, но вече ми се вижда голяма п***стия да нямаш никакви.

По гърдите и в интимната област вече е нормлано мъжете да нямат косми. А и аз да си призная, винаги ми е било странно - няма да има косми там "долу", но ще е с пуловер нагоре. ;) Странно е самия преход как се прави :lol: :lol: :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какъв начин премахвате космите по тялото?

Мнениеот Elica » 23 Мар 2016, 15:11

И аз смиля, че най-добрия избор ще е използването на кола маска. Но ако е склонна на компромиси, мини се с тример и ги скъси максимално. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron