Децата ли обичате повече или половинката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Апр 2016, 14:19

Аз съм един от тези представители, които казват ДЕТЕТО и после мъжа. :lol: За мен детето е много важно и основно направо.Да ако трябва да съпоставям силата на чувствата, които изпитвам, то е съвсем нормално мъжът ми да замине в 10-та глуха, а детето да оглави всички класации. :) Работата е там, че любовта наистина е различна. :) не ревнувам, като го видя малкия да се гушка с разни момиченца, но ако си видя мъжа да прехвърля ласки и искри с друга направо ще ми излезе дим от ушите. :lol: Наистина любовта е различна, а по сила може и да е еднаква, но просто да не се осъзнава. Да си призная не знам кое е по-правилното - да обичаш по равно, или единия повече/ :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот balsam » 05 Апр 2016, 18:18

Не мисля, че това трябва да се коментира освен в случаите, когато едната или другата любов излезе извън нормалните граници. Тотално да пренебрегваш мъжа си заради грижите и отдаването на детето или пък обратното.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Pipilota » 17 Юни 2016, 12:58

balsam написа:Не мисля, че това трябва да се коментира освен в случаите, когато едната или другата любов излезе извън нормалните граници. Тотално да пренебрегваш мъжа си заради грижите и отдаването на детето или пък обратното.

Никой не говори за тотално пренебрегване. :) Погледни пак първия ми пост и ще разбереш какво питам! Не става въпрос за това, да си зарежем мъжете, да не ги погледнем и т.н. защото сме станали майки.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот mamina » 17 Юни 2016, 13:42

Pipilota написа:
balsam написа:Не мисля, че това трябва да се коментира освен в случаите, когато едната или другата любов излезе извън нормалните граници. Тотално да пренебрегваш мъжа си заради грижите и отдаването на детето или пък обратното.

Никой не говори за тотално пренебрегване. :) Погледни пак първия ми пост и ще разбереш какво питам! Не става въпрос за това, да си зарежем мъжете, да не ги погледнем и т.н. защото сме станали майки.


И аз не мисля, че това трябва да се коментира. Това са различни любови, няма база за сравнение, макар и да са свързани.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Юни 2016, 18:30

Malina написа:Не е ли много невъзможен избор това? Нали за да родиш дете на някой трябва да го обичаш много силно? Мисля, че е нормално да обичаш по равно децата си и половинката си! :) Независимо дали става въпрос за мъже или за жени. :)

Да, по принцип. Но гледайки как се развива семейния живот, то със сигурност се променя любовта. Защо тогва никой не се отказва от децата си, но може да се откаже от любимия? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот penny » 21 Юни 2016, 09:28

Повечето биха се отказали от любимия или от любовта си към някого друг, от всичко дори заради децата си. Но има и хора, които избират професия или друг човек пред децата си. Това не означава, че не ги обичат. Просто следват себе си. Не смятам, че са лоши родители. Правиш избор, взимаш решения и си търпиш последствията.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот Rali_hr » 13 Юли 2016, 11:52

penny написа:Повечето биха се отказали от любимия или от любовта си към някого друг, от всичко дори заради децата си. Но има и хора, които избират професия или друг човек пред децата си. Това не означава, че не ги обичат. Просто следват себе си. Не смятам, че са лоши родители. Правиш избор, взимаш решения и си търпиш последствията.

Всеки си прави изборите, друг е въпросът кои избори са нормални и умни. И аз разбирам да предпочетеш мъж/жена или кариера, когато децата ти са големи, но когато са малки дечица, да избереш нещо такова е простащина.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот YoLindi » 13 Юли 2016, 12:56

Аз винаги бих предпочела детето си, дори и да се наложи да се разделя със съпруга си. Не си го пожелавам, но всичко се случва. Детето винаги ще е първият ми избор и човекът, който ще има безусловната ми обич.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот gabinka_80 » 15 Юли 2016, 13:54

не мога да отговоря на този въпрос, мисля, че и двамата ги обичам еднакво всеки е различен за себе си и затова не мога да избера, това са два вида любив.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Децата ли обичате повече или половинката?

Мнениеот puhcheto » 15 Юли 2016, 14:32

Ако мъжът ми създава негативни емоции, психически ми влияе зле, колкото и да го обичам си хващам детето и дим да ме няма. Иначе това не е живот нито за мен, нито за детето.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта