Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот analizatorka » 01 Апр 2016, 10:52

vampire facelift.jpg
vampire facelift.jpg (5.76 KiB) Прегледано 1745 пъти


Здравейте, дами! Имам един интересен въпрос към вас и ще помоля за вашите мнения и съвети, защото не съм се сблъсквала досега с подобна процедура. Преди два дни ходих при естетичен дерматолог да се консултирам какво за моите 42 години може да ми препоръча, та кожата ми да изглежда по-млада. Обсъдихме от кремовете до леките инвазивни процедури и накрая той ми спомена за един метод, който е малко нестандартен и не всеки го възприема първоначално. Става въпрос за така наречения "вампирски фейслифт" или подмладяване чрез кръвна плазма. Признавам си, че за първи път чувам за такова нещо. Накратко, в участъците на лицето, където има нужда, се инжектира кръвна плазма, извлечена от собствената ти кръв. Това подмладява, обновява и стяга стареещата и уморена кожа. Обясни ми, че през 10-те минути след инжектирането в кожата се освобождават почти 70% от полезните съставки. Резултатите проличавали след 2-3 седмици, като първоначално след бодването можело да се получат леки подпухвания или синки, но бързо минавали. Няма кой знае какви странични ефекти, счита се за безопасно, защото се използва собствената ти кръв. Вие бихте ли опитали тази процедура? Мислите ли, че наистина може да има подмладяващ ефект?
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот Lollipop » 01 Апр 2016, 11:16

Това вече го чувам за първи път :shock: Но сигурно бързо ще навлезе като метод, след като се използват неща, към които надали има начин да проявиш алергия.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот klara » 01 Апр 2016, 11:34

Какво ли не се прави за красотата! :grin: Интересно, да се подмладяваш чрез част от себе си, а не чрез изкуствени материали! Може би само заради това доста хора биха прибягнали към тази процедура.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот marietta_g » 01 Апр 2016, 15:31

Тук има информация: http://medpedia.framar.bg/%D0%BB%D0%B5% ... 0%BD%D0%B3

Дано отговори на някои от въпросите Ви.
marietta_g
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Дек 2013, 11:48

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот pravilno » 04 Апр 2016, 10:30

Учудвам се, че само 10 мл кръв са нужни, мислех, че повече се взима. Изненадах се при какви случаи може да се прилага тази процедура. Щом и при заличаване на белези от акне, значи е доста ефективна.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Апр 2016, 14:27

Процедурата, с която Ким Кардашиян взриви обществото май беше същата, съвсем скоро след раждането на първото ѝ дете. Тази процедура май е по-добре да се върши на 4 очи. Предполагам, че е и доста болезнена във всяко отношение. Може би 10мл. чист материал не е толкова малко, не вярвам да се прелива кръвта директно, сигурно се пречиства по някакъв начин.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2016, 16:08

rabotnata pchela написа:Процедурата, с която Ким Кардашиян взриви обществото май беше същата, съвсем скоро след раждането на първото ѝ дете. Тази процедура май е по-добре да се върши на 4 очи. Предполагам, че е и доста болезнена във всяко отношение. Може би 10мл. чист материал не е толкова малко, не вярвам да се прелива кръвта директно, сигурно се пречиства по някакъв начин.

Май не е тя, до колкото разбрах, на Ким Кардашиан процедурата беше свръзана със "премахването" на най-горния слой на кожата, докато при този метод се използва инженкирането на кръв.
Но да ти призная и за мен и двете са мноого гадни. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот mamina » 04 Апр 2016, 16:26

Kremiliya написа:
rabotnata pchela написа:Процедурата, с която Ким Кардашиян взриви обществото май беше същата, съвсем скоро след раждането на първото ѝ дете. Тази процедура май е по-добре да се върши на 4 очи. Предполагам, че е и доста болезнена във всяко отношение. Може би 10мл. чист материал не е толкова малко, не вярвам да се прелива кръвта директно, сигурно се пречиства по някакъв начин.

Май не е тя, до колкото разбрах, на Ким Кардашиан процедурата беше свръзана със "премахването" на най-горния слой на кожата, докато при този метод се използва инженкирането на кръв.
Но да ти призная и за мен и двете са мноого гадни. :mrgreen:


Не се инжектира кръв, а плазмата, жълтеникава течност, която се извлича от кръвта. Няма начин известните да не са я пробвали тази процедура, ако не е Кардашиян, то ще е друга :grin: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Апр 2016, 09:44

То същата работа, кръв плазма, все е гадно. :lol: Не знам в името на красотата, аз лично не бих седнала да си бода лицето, не ми е присъщо на душата. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Подмладяване на кожата чрез вампирска процедура

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Апр 2016, 11:41

Аз бих пробвала процедурата, вече се замислям дали не е време и аз да започна да си правя някои процедури, за да мога да запазя младостта си, все пак хич не съм млада, на 48 години съм и .. вече си личат някои проблеми с кожата, които преди успешно прикривах. А използването на разни терапии с различни медикаменти и препарати или как да ги нарека не са ми по вкуса.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron