Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Elica » 12 Апр 2016, 14:31

Такааааа.. Я кажете сега! Кой осигурява щастието в семейството - мъжете или жените? Казват, че ако една жена е в лошо настроение, то и цялата къща ще бъде в такова, а дали това се отнася и за мъжете? :) кой точно е този,който прави семейството сплотено и щастливо? Мислите ли, че единия има по-големи функции в това или и двамата по равно се морят за е щастливо семейството?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Mon_ton » 12 Апр 2016, 15:09

Ели, аз мисля, че ние жените стоим в основата на това. Защото мъжете често не са дейни участници, макар че имаше една много хубава история на Брад Пит (която разбира се надали е точно от него, но си придоби популярност):


Актьорът написа разтърсващо писмо до съпругата си Анджелина Джоли, в което описва трудностите през които са преминали и любовта си към нея.

"Жена ми се разболя. Тя беше постоянно нервна, заради проблеми в работата, неуспехи в личния живот, проблеми с децата. Тя загуби 15 килограма - тежеше около 40, а е само на 35 години.

Стопи се, постоянно плачеше и беше разочарована от всичко и от всички. Нищо не я радваше, постоянно я болеше главата, сърцето, нервите в гръбначния стълб и ребрата. Спеше лошо, не можеше да мигне по цели нощи и на сутринта беше уморена. Връзката ни беше на ръба. Красотата й си отиваше, появиха се торбички под очите й, тя се отпусна и спря да се грижи за себе си. Отказваше да се снима във филми. Аз изгубих надежда и мислех,че скоро ще се разделим... Но после реших да действам. Та аз имам най-красивата жена в целия свят.

Тя е идеал на повече от половината мъже и жени на земята, а на мен ми е позволила да спя до нея и да я прегръщам всяка нощ. Започнах да я засипвам с цветя, целувки и комплименти. Правех й изненади, и й се радвах във всеки един момент. Правех й подаръци и живеех заради нея. Говорех на хората само за нея. Възхвалявах я пред моите и общите ни приятели. Няма да повярвате - но тя разцъфна.

Стана по-красива, отколкото беше преди. Качи тегло, престана да нервничи и ме целуваше по-силно, отколкото по-рано. Аз дори не знаех, че тя може да целува така.

И разбрах едно: Жената е отражение на мъжа и ако я обичаш до безумие, тя ще ти отвърне със същото!"
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Апр 2016, 15:59

Да, думите на "Брад Пит" да истина. Жената наистина е отражение на мъжа си, ако той се грижи за нея, ласкае я, обгрижва я, тя ще отговори със същото. Лошото е, че повечето мъже не знам от къде са свикнали, че те нямат никакви задължения към дома и жена си, освен сещате са кое задължение, което им доставя удоволствие и на тях. Нямат потребност да се погрижат за интимното щастие на жената, за любовта им. Имам чувството, че и дори подаръците ги купуват с нагласта "да не мрънка пак тая.."
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Malina » 12 Апр 2016, 16:39

Аз съм на мнение, че и двамата правят семейството щастливо! :) Все пак е мноого важно да можем да оценим човека до себе си, а който и да е нещастен в двойката то това пречи на спокойствието и мира у дома! Затова е важно и хубаво и двамата да полагат усилия да запазват любовта си.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Lollipop » 13 Апр 2016, 09:49

ЖЕНИТЕ! :) Ако ние не сме на кеф, то всички го разбират. :mrgreen: След като ние не сме доволни, те започват да съжаляват околните. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот mix_twix » 13 Апр 2016, 13:53

Хмм... гледай ти пак каква тема си пуснали тея жени. :mrgreen:
много ясно, че мъжете правим семейството щастливо, нали ние сме тези, които носят парите, а жените все се въртят около тях. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Rali_hr » 13 Апр 2016, 15:47

mix_twix написа:Хмм... гледай ти пак каква тема си пуснали тея жени. :mrgreen:
много ясно, че мъжете правим семейството щастливо, нали ние сме тези, които носят парите, а жените все се въртят около тях. :mrgreen:

Не всичко е пари,... когато ги похарчим се нуждаем и от малко любов поне !:)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот iwoni » 14 Апр 2016, 11:19

Съгласна съм донякъде, че жената дава посоката, така да се каже :grin: . Но и двамата трябва да допринасят за семейното щастие. Няма как жената да се чувства щастлива, а мъжът да е неудовлетворен или обратното и всичко да е като по мед и масло. Усеща се, когато при единия нещо не е както трябва. Ако другият не го разбира или усеща това , значи някъде тотално се разминават и няма как да има хепи :grin: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот Lollipop » 20 Май 2016, 10:59

iwoni написа:Съгласна съм донякъде, че жената дава посоката, така да се каже :grin: . Но и двамата трябва да допринасят за семейното щастие. Няма как жената да се чувства щастлива, а мъжът да е неудовлетворен или обратното и всичко да е като по мед и масло. Усеща се, когато при единия нещо не е както трябва. Ако другият не го разбира или усеща това , значи някъде тотално се разминават и няма как да има хепи :grin: .

Жената повече разваля картинката с хилядите настроения, които има.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъже срещу жени - кой прави семейството щастливо?

Мнениеот balsam » 20 Май 2016, 12:26

Децата правят семейството щастливо. След време ти остава едно уважение, рутина и радостта от успехите и подредения живот на порасналите ти деца. Аз поне съм на този етап.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта