ПАРЕНЕ глава,гърло,уши,устни,очи, гори, не е болка

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

ПАРЕНЕ глава,гърло,уши,устни,очи, гори, не е болка

Мнениеот limited_edition13 » 13 Апр 2016, 15:02

Здравеите,
ами снощи ядох една закуска, 15 мин след това болки в слънчев сплит, повърнах.....
През ноща ме събудиха парене в главата-заден дял,цялата дължина на главата гори, гърло-гори,пари не е болка, уши-парят, очи-парят......носа също-понякога
Очите побуляват-търпимо е, но не е нормално.Има и напрежение в очите. парят . появиха се жълти очастъци по склерите в началата на склерите.
Случва се и на носа да пари, леко оголемени и парещи лимфни възли-шия....
и не спира и днес, всичко си продължава....Вероятно гъбички,вируси...не знам....Но ако имате съвет какво лекарство би било вероятно да унищожи гъбичките.....
не пия-нито бира, не пуша-никога не съм и пробвала, не ям месо от 2 годишна-просто съм отказала, каквото и да е външен фактор-не знам вирус, гъбички, паренето било ми казаха, идвало от гъбички.......
здравно неосигурена съм. пробвах в спешното в Русе, но не съм спешен случаи според тях.
-нямам пари изобщо за нищо, и ако ме насочите ще се наложи да търся назаем......Тоест имам проблем,не мога да си позволя лекар,нито изследвания, и си стоя така.....
Гъбички.....Моля ВИ......какво лекарство би могло да ги елиминира........
на моя си отговорност.разбира се..........без лечение ще става по-зле......
Моля Ви
limited_edition13
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Апр 2016, 14:59

Re: ПАРЕНЕ глава,гърло,уши,устни,очи, гори, не е болка

Мнениеот Rali_hr » 13 Апр 2016, 15:34

Дали не е някаква алергична реакция?! След като ти се е появила след като си яла нещо..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: ПАРЕНЕ глава,гърло,уши,устни,очи, гори, не е болка

Мнениеот iwoni » 14 Апр 2016, 11:24

Ако проблемите продължават, не можете да стоите така! Вземете на заем пари и идете на лекар, само той може да ви даде адекватен отговор.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта