Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Мнениеот Локумът » 19 Май 2016, 15:45

klara написа:
kauda написа:
black написа:Виждам плюс в цялата работа, поне ще открият работни места за хора, които ще обикалят да следят дали се спазва паркирането и специален паяк ще вдига колите на нарушителите :mrgreen: .

Точно в наши дни, когато всичко е електронно, по-скоро ще е поредното хвърляне на пари ;) ще се вдигат колите след подаване на сигнал, на вярвам, че някой ще тръгне от блок на блок да проверява.


Пак доста работа ще имат, сигнали сигурно ще има доста :mrgreen: . Не знам вече на какво още ще сложат такса. Ако си на наем, ще плащаш сметки, наем, консумативи за чистачка и асансьор, сега и такса паркинг. Ние тия пари да не ги копаем?
Ами наемателите да гледат в кой квартал искат да им е апартаментчето че да не плащат бе :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Мнениеот Pipilota » 20 Май 2016, 09:19

Не бих имала против, ако сумата не е голяма и гарантира място пред дома ми, особено ако живея на централно място, на което трудно се намира къде да се паркира.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Мнениеот black » 20 Май 2016, 10:00

В големи градове като Варна, Пловдив, за столицата да не споменавам, е някакъв малък ад да намериш място. Дори не можеш да спреш и да отидеш до магазина, какво остава да оставиш колата си за през нощта! Струва ми се добър вариант и поне някакво решение заплащането на подобна такса.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Мнениеот kauda » 23 Май 2017, 12:06

black написа:В големи градове като Варна, Пловдив, за столицата да не споменавам, е някакъв малък ад да намериш място. Дори не можеш да спреш и да отидеш до магазина, какво остава да оставиш колата си за през нощта! Струва ми се добър вариант и поне някакво решение заплащането на подобна такса.

А мислиш ли, че ще е гаранция, че това място ще е свободно? :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Съгласни ли сте да плащате за паркомясто пред дома си?

Мнениеот Guppy » 06 Юли 2017, 09:31

Бих плащала ако има нужда и живея на централно място. Някой път спирането пред блока е проблемно. А когато няма място винаги може да се извика паяк и да се потърси такова. Макар че ако човека си е платил и той пребиваването там и двамата сме си в правото.Но вярвам, че това е измислено правилно.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта