Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Mon_ton » 10 Май 2016, 12:30

От няколко дни преминах на по-строг хранителен режим. Появиха ми се някои проблеми с тоалетната и реших да пробвам да пия хуск, чувала съм само положителни неща за него, а и вярвам, че ще има добър ефект и върху малката, която от време на време има запек. :roll:
Интересно ми е някой дали го е ползвал и с какви впечатление е от него? Дали наистина хукс подпомага метаболизма и отслабването? :roll:
Не съм пробвала още, защото се притеснявам дали няма да се получат лениви черва, след като подпомага и перисталтиката като цяло. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот black » 10 Май 2016, 13:37

Доколкото знам, хускът е подходящ точно и за лениви черва. Не би трябвало да се притесняваш, а го пробвай, щом проблемът с тоалетната е станал сериозен.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2016, 13:53

И аз мисля да си взема, чувам хубави неща, от фибрите, които са в стомаха след приема на хукса действали засищащо, от там нормално да се намали апетита. Друго, обаче, което ми е малко странно за хукса е, че приема му според количеството вода, зависи на това дали ще е срещу запек, или срещу диария. Това ми се вижда малко притеснително, дали няма да се затворя в тоалетната ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот klara » 11 Май 2016, 09:51

rabotnata pchela написа:И аз мисля да си взема, чувам хубави неща, от фибрите, които са в стомаха след приема на хукса действали засищащо, от там нормално да се намали апетита. Друго, обаче, което ми е малко странно за хукса е, че приема му според количеството вода, зависи на това дали ще е срещу запек, или срещу диария. Това ми се вижда малко притеснително, дали няма да се затворя в тоалетната ;)


Това какво означава? Че ако пиеш повече вода е за запек?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2016, 10:19

klara написа:
rabotnata pchela написа:И аз мисля да си взема, чувам хубави неща, от фибрите, които са в стомаха след приема на хукса действали засищащо, от там нормално да се намали апетита. Друго, обаче, което ми е малко странно за хукса е, че приема му според количеството вода, зависи на това дали ще е срещу запек, или срещу диария. Това ми се вижда малко притеснително, дали няма да се затворя в тоалетната ;)


Това какво означава? Че ако пиеш повече вода е за запек?

Точно така, ако изпиеш дозата от 2 с.л. хуск разтворени в чаша вода и изпиеш още една чаша вода това е за лечение на запек. Ако обаче страдаш от диария, следва да изпиеш дозата в 1/2 чаша, за да има запичащ ефект. Поне така съм чувала, още не съм пробвала. ;) Но ако се пие с голяма доза вода може би ще има ефект, а и срещу хроничен запек би помогнало. Чувала съм за много дечица, които имат проблеми с изхождането, които пият хуск.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот Kaya » 11 Май 2016, 11:29

От скоро е една група за детоксикация разбрах са хуска но не съм събрала повече информация и даже не знам защо и за какво се препоръчва. Интересно дали може да се ползва при кърмене, защото аз имам често запек, може би ще си помогна, но.... ;) бебето кво ще го правя. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот analizatorka » 12 Май 2016, 14:53

Този хуск същият ли е като нашия живовляк? Предполагам, че се припокриват като действие или не?
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот qwerryyy » 12 Май 2016, 14:55

analizatorka написа:Този хуск същият ли е като нашия живовляк? Предполагам, че се припокриват като действие или не?
Не мисля, че ще е същия, след като не се прави от него.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот kauda » 12 Май 2016, 17:13

Момичета, пия хуск! Освен, че подпомага метаболизма, наистина се и отслабва. Не много де, няма нищо вълшебно, но не сте толкова гладни от него :) така че пробвайте, а за ползите му те не са само една или две, има много пречистващи ефекти от ползването на хуска. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Хуск подпомага ли метаболизма и отслабването?

Мнениеот roksana » 13 Май 2016, 10:18

Някъде четох за него, че като се пие той дава усещане за ситост и така се получавал ефекта с отслабването. Не съм го пробвала, но ако се наложи може и да стигна до него :wink: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта