Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот penelopa » 10 Май 2016, 14:58

Изобщо не съм спортен тип и не ми се напряга да ходя по фитнес зали, да тичам по стадионите и подобни дейности, а и нямам време много за спортуване. Но същевременно усещам, че и седенето на дивана и нулевата двигателна активност не са за предпочитане и не се отразяват добре. Малко йезуитската я подкарвам, но по какъв начин хем да се движа, хем да не тренирам сериозни спортове? Какви дейности например у дома могат да минат за двигателна активност и да ме карат да горя калории? Помагайте!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот zagrijena » 10 Май 2016, 15:12

И аз имам същите терзания като теб :lol: . Мен много ме натоварва физически работата в градината. Като започна с пресаждане, садене, чистене на бурени след тия дъждове и ето ти го фитнеса :lol: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот klara » 10 Май 2016, 16:50

Веднага се сещам за шетането вкъщи, постоянното търчане от една в друга стая. Ако имаш и малко дете, километражът ще удари тавана :lol: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот Lollipop » 11 Май 2016, 09:38

То не е само у дома, пазаруването, ходенето до работа пеша и подобни са от значение. Вкъщи не мисля, че мноого може да навъртиш, освен ако не живееш в къща с двор и нямаш градина със зеленчуци.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот balsam » 11 Май 2016, 10:14

Прави си една-две вечери, посветени на танците. Надуй уредбата или mp3-ките и се развихри сама или увлечи и домочадието :lol: . Със сигурност ще прекараш чудесно и ще се раздвижиш доста :idea:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Кои дейности вкъщи могат да заместят спорта?

Мнениеот red_eyes » 30 Сеп 2016, 16:36

Lollipop написа:То не е само у дома, пазаруването, ходенето до работа пеша и подобни са от значение. Вкъщи не мисля, че мноого може да навъртиш, освен ако не живееш в къща с двор и нямаш градина със зеленчуци.


Грижата за градината е такъв фитнес, че не килограми ще стопиш, но и не знам какво още :lol: .
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12


Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта