Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот iwoni » 20 Май 2016, 16:01

Днес е бенефисът на Христо Стоичков! Шоуто се очертава да бъде грандиозно и запомнящо се! Много наши спортисти заслужават да бъдат почетени по този начин заради славата и уважението, които са донесли на България. Независимо от хулите по свой адрес, които са не малко през годините, Стоичков си остава неизменно в сърцата ни и като че ли нищо не може да го измести от там. Дори и да не си върл фен на футбола или на легендарната осмица, не бива да се пропуска подобно събитие. Пряко по btv Аction ще се предава бенефисът, а който ще бъде на стадион "Васил Левски", може само да се чувства най-големия щастливец. За 50-годишнината на Христо един богат арменец е поел разходите по отбелязването на юбилея. Умеем ли да ценим и показваме уважението, обичта и признателността си към фигури като спортния титан Стоичков? Мислите ли, че държавата трябва да се включи в организирането на подобни бенефиси и така да отдава дължимото на великите си спортисти?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот pravilno » 20 Май 2016, 16:54

Държавата освен да се отчете с някоя премия или орден, друго не прави за големите спортисти. Доста пари си трябват за подобен бенефис, а нашата бедна държава може ли да плаща за всички? Иначе Стоичков е един неповторим. Няма друг като него, няма и да има. Напълно заслужава да се направи за него подобно нещо. Благородно завиждам на тези, които ще присъстват.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот pavleta » 20 Май 2016, 17:02

Колкото и да го хулят, всеки би се похвалил в чужбина с неговото име. Колко примери има като чуят българин, първото, което се сещат е Стоичков. Злобари винаги има, важното е хората да го припознават и да го почитат, държавата ако иска да го отличава по някакъв начин.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот ivoblinc » 20 Май 2016, 17:06

На мен ми е срамно някакъв арменец повече да милее и да се чувства длъжен да организира бенефис на Стоичков, а нашите управници или бизнесмени да пасуват като..... да не казвам като какво. Много ни е кеф като всички знаят и свързват страната ни с имена като Христо Стоичков, Гришата, Стефка Костадинова и още толкова много, а нищо не правим да ги почетем. Колко шампиони умряха в мизерия и забравени от всички?
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Май 2016, 17:08

pravilno написа:Държавата освен да се отчете с някоя премия или орден, друго не прави за големите спортисти. Доста пари си трябват за подобен бенефис, а нашата бедна държава може ли да плаща за всички? Иначе Стоичков е един неповторим. Няма друг като него, няма и да има. Напълно заслужава да се направи за него подобно нещо. Благородно завиждам на тези, които ще присъстват.

наистина си трябват доста пари, не всеки може да си ги позволи. Лошо няма, че някой Армеец е решил да му прави бенефиса, какво от това ;) важното е да получи признанието, а и след като е решил да го прави в България, какво по-хубаво от това? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот analizatorka » 20 Май 2016, 17:09

С голямо нетърпение чакам да гледам прякото предаване, ще бъде страхотно. Толкова много хора ще дойдат да го уважат, сигурна съм. Стадионът сигурно ще се срути от викове и емоции.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот fawla » 20 Май 2016, 17:33

Ще е интересно, на мен ми е интересно да разбера какви гости е поканил :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот Lollipop » 25 Май 2016, 09:03

Някой успя ли да го гледа? Аз хванах само първите 5 минути, беше хубаво, предполагам, че целия мач и финала са били страхотни. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бенефисът на Стоичков - можем ли да изразяваме признателността си?

Мнениеот fairy » 25 Май 2016, 13:59

Аз го гледах, началото беше страхотно с тези гайди и изпълнението на Валя Балканска. Като го гледаш по телевизора настръхваш, а пък там какво е било не мога и да си представя. На самия мач не обърнах много внимание, горките голям дъжд ги валя :smile: . Стадионът беше пълен, доколкото успях да видя. По-голяма признателност от това здраве му кажи. Кога се е пълнил така за футболно събитие скоро?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17


Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта