Дали да си купя вибратор?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Локумът » 09 Дек 2016, 15:23

ivoblinc написа:По-скоро се притеснява, даже и от теб, срам го е да опита. Едва ли има мъж, който поне веднъж да не си е представял или мечтал за нещо по-така :mrgreen: .

Как точно вибратора е по-така за един мъж? Мъжът си мечтае да отбележе навсякъде по жена си,не да се намеси трети участник.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Емо » 10 Дек 2016, 11:58

Лично избягвам да правя обобщаващи заключения, изхождайки от собствените си виждания ;) Като чета в мрежата, според доста от жените, секса за мъжа е неговото свършване. Въпреки това не са малко и мъжете, споделящи, че за тях най-приятното е да виждат жената как се възнася в небесата,експлодирайки от удоволствие, независимо как точно е докарана до въпросната точка. Ясно ми е, че не е най-уместно да се споделят такива неща, освен абсолютно анонимно. Разбирам, че вие тук малко или повече се познавате, изградили сте си някакъв имидж и не върви току-така да откровеничите ;) ... че бихте понесли още доста повече удоволствие, от клатенето, което мъжът ви може да идържи :)
Емо
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2016, 16:25

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Mon_ton » 29 Дек 2016, 17:09

Мисля и аз , че много от мъжете вече мислят повече и за удоволствието на своята половинка, в което няма нищо лошо, дори това е наистина начина за доставяне на удоволствие. няма лошо да има нещо и допълнително, но повечето мъже са консервативни и смятат, че задоволяването на жената е само тяхна работа, без да се включват други неща.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Lyomi » 13 Яну 2017, 14:13

Като са по-консервативни, тогава жената да поеме инициативата и да ги накара да се престрашат малко :grin: .
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Мар 2017, 10:47

В крайна сметка, в наши дни използванеот на секс играчки си е напълно в реда на нещата, не виждам защо някой трябва да го приема като нещо спичащо, притеснително, лошо или каквото и да е било друго. :roll: Но пък мъжете все още смятат, че вибратора има за цел да ги замени тях...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2017, 11:00

В крайна сметка мъжът ми не го прие добре и така и не взехме, аз съм си навита, ама той - тцък. Консерва. :mad:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот preslavaslavova » 04 Мар 2017, 12:57

хаха, жалко :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Lollipop » 04 Мар 2017, 17:37

Пчела, накрая си купи един вибратор и го зарежи твоя, да си знае за другия път, като толкова се притеснява. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта