Дали да си купя вибратор?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2016, 15:33

Много се чудя дали да си купя вибратор :roll: Не е шега темата, сериозно съм си го наумила, но не мога да взема решение, пък и как да кажа на съпруга ми, пък и той как ще го приеме... Някоя от вас има ли вибратор, използва ли го, струва ли си покупката?
Пък и като имате вибратор, включвате ли го в секса с половинката, или си го ползвате само насаме и мъжете ви как го приемат това? :roll:
И ако ми и препоръчате модел или нещо, което да гледам.. още по-добре. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот Malina » 01 Юни 2016, 16:08

Мъжете го приемат като обида, или трябва да те е взел с вибратор, или той самия да пожелае да се включи в любовната ви игра. Аз имам вибратор от няколко години, особено когато нямах гадже ми вършеше идеална работа. :mrgreen: Сега мъжът ми го е приел нормално и не ревнува от него, но не мисля, че лесно ще го включиш в семейството ви. хаха ;) Макар че не знам защо мъжете толкова се страхуват от вибратора, след като между мъжа и уреда няма конкуренция.. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот sofi_black » 01 Юни 2016, 16:12

Не ми е минавала такава мисъл, защото не съм имала такава нужда. Ти защо искаш да си вземеш?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rose_92 » 02 Юни 2016, 01:16

И аз искам да си купя да видя какво е обаче не мога да си го купя сама - прекалено съм притеснителна да влизам в такива магазини.. :lol: :grin: :oops:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот ted11yri » 02 Юни 2016, 10:03

Изобщо не се притеснявай, купи си вибратор ! Ще видиш колко приятни изживявания ще имате... :kisslips: Ще изживееш моменти, които ще те взривят от удоволствие, стига да подходиш така с мъжа си, че да го убедиш, че е по-добре и за двама ви !!! Но мисля че самия той като види колко ти е хубаво като го ползвате, ще се съгласи да ви е "приятел" вибратора !!! Използвай въображението си и фантазиите :lol1:
ted11yri
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юни 2016, 09:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2016, 10:08

sofi_black написа:Не ми е минавала такава мисъл, защото не съм имала такава нужда. Ти защо искаш да си вземеш?

Ще го използвам в градинарството, като садя чушки. За какво може да го искам според тебе? На мъжа ми му е мноого малък и искам да се забавлявам малко и аз. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2016, 10:08

rose_92 написа:И аз искам да си купя да видя какво е обаче не мога да си го купя сама - прекалено съм притеснителна да влизам в такива магазини.. :lol: :grin: :oops:

О, аз хич не се притеснявам да ида и да си купя, пък и онлайн има такова голямо разнообразие, анонимно можеш да се добиеш с желания атрибут! :) Но повече ме тревожи мъжа какво ще каже, вчера вика "аз си имам такъв вграден, за какво да даваме пари", е какво да го правя... :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2016, 10:09

ted11yri написа:Изобщо не се притеснявай, купи си вибратор ! Ще видиш колко приятни изживявания ще имате... :kisslips: Ще изживееш моменти, които ще те взривят от удоволствие, стига да подходиш така с мъжа си, че да го убедиш, че е по-добре и за двама ви !!! Но мисля че самия той като види колко ти е хубаво като го ползвате, ще се съгласи да ви е "приятел" вибратора !!! Използвай въображението си и фантазиите :lol1:

Със сигурност ще ни е много весело в леглото, но може би се притеснява, че така той ще остане страничен участник и ще предпочета машинката пред него.. :) Не знам защо трябва да се смесват нещата, та то си е като една символична тройка, в която всеки би участвал. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот zheleva212 » 02 Юни 2016, 10:28

rabotnata pchela написа:
rose_92 написа:И аз искам да си купя да видя какво е обаче не мога да си го купя сама - прекалено съм притеснителна да влизам в такива магазини.. :lol: :grin: :oops:

О, аз хич не се притеснявам да ида и да си купя, пък и онлайн има такова голямо разнообразие, анонимно можеш да се добиеш с желания атрибут! :) Но повече ме тревожи мъжа какво ще каже, вчера вика "аз си имам такъв вграден, за какво да даваме пари", е какво да го правя... :lol:


Ти си го вземи и опитайте веднъж с вибратора, пък после може и да си промени мнението :lol: . Току-виж му харесало.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Дали да си купя вибратор?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2016, 10:33

zheleva212 написа:
rabotnata pchela написа:
rose_92 написа:И аз искам да си купя да видя какво е обаче не мога да си го купя сама - прекалено съм притеснителна да влизам в такива магазини.. :lol: :grin: :oops:

О, аз хич не се притеснявам да ида и да си купя, пък и онлайн има такова голямо разнообразие, анонимно можеш да се добиеш с желания атрибут! :) Но повече ме тревожи мъжа какво ще каже, вчера вика "аз си имам такъв вграден, за какво да даваме пари", е какво да го правя... :lol:


Ти си го вземи и опитайте веднъж с вибратора, пък после може и да си промени мнението :lol: . Току-виж му харесало.

Е, те хубавите вибратори са много скъпи, ако не си промени мнението какво ще го правя, не мога ад го пусна в OLX. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 2 госта