Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот roksana » 06 Юни 2016, 11:52

Едва ли по време на секс можеш да направиш ясно разграничение на всяка отделна миризма на партньора ти. Получава се коктейл от миризми, който въздейства по време на акта. Когато не е стимулиран сексуално човек не мисля, че излъчва онзи специфичен аромат или поне не е толкова силен. Все пак от едно и също място излизат всички - от потните жлези. Много научно стана :grin: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот mix_twix » 14 Юли 2016, 15:53

Важно е миризмите да са готини и да събуждат желание за секс. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот pravilno » 14 Юли 2016, 17:02

Аз честно да ви кажа, предпочитам да усещам миризма на парфюм, сапун или афтършейф, отколкото естествена миризма. Те ми правят по-голямо впечатление. Дават ми чувство за чистоплътност.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2016, 17:24

pravilno написа:Аз честно да ви кажа, предпочитам да усещам миризма на парфюм, сапун или афтършейф, отколкото естествена миризма. Те ми правят по-голямо впечатление. Дават ми чувство за чистоплътност.

Егати, а самите вие нямате ли естествен аромат, или сте само парфюм и пудра?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот lussy » 15 Юли 2016, 09:06

Лятото в градския автобус на доста естествени миризми се наслаждаваме :lol: . Там ако ползваха всички пудра и парфюми! Ех, мечти! Иначе в спалнята естествената миризма винаги въздейства заедно с всички останали компоненти, нужни за добро изживяване :wink: .
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2016, 13:47

lussy написа:Лятото в градския автобус на доста естествени миризми се наслаждаваме :lol: . Там ако ползваха всички пудра и парфюми! Ех, мечти! Иначе в спалнята естествената миризма винаги въздейства заедно с всички останали компоненти, нужни за добро изживяване :wink: .

Това в градския транспорт е друго, няма общо с ароматите, които имаме в една по-романтична обстновка. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот Локумът » 18 Юли 2016, 15:24

Тва е, че хората бъркат двете неща - миризмата на пот, не мръсно, на вмирисано и некъпано и аромата, който си имаме и който долавяме в другия чисто животински.. :twisted:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот Kaya » 21 Юли 2016, 12:06

Локумът написа:Тва е, че хората бъркат двете неща - миризмата на пот, не мръсно, на вмирисано и некъпано и аромата, който си имаме и който долавяме в другия чисто животински.. :twisted:

Прав си, а в природата ни е заложено да усещаме, дории подсъзнателно тези миризми и те да ни възбуждат. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот fairy » 26 Юли 2016, 16:29

Спомняте ли си кога за последно сте долавяли естествения мирис на човек, както казвате, по животински? Аз нямам скорошен спомен, улавям или пот, или парфюм.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

Мнениеот kauda » 29 Сеп 2016, 14:59

Да, разбнира се, снощи! :) когато допреш нос в половинката си усещаш нещо специалноа, което нито е парфюм,. нито е пот! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта