Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот Mon_ton » 14 Юни 2016, 12:46

julianne написа:Отгледано силно казано. Може да му помогне да оцелее, но то няма да може да говори, ще издава само звуци.

Да, но все пак ще оцелее, което много трудно се случва. :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот dessiblond » 14 Юни 2016, 13:45

В България не съм чувала за такъв случай, все са били чуждоземни историите за отгледано дете от животни. Не мисля, че в нашето съвремие може да стане това.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот kauda » 20 Юли 2016, 15:55

dessiblond написа:В България не съм чувала за такъв случай, все са били чуждоземни историите за отгледано дете от животни. Не мисля, че в нашето съвремие може да стане това.

Може и да стане, някои истории, за които четох бяха съвсем скорошни като време, след 2000-та година.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот donni » 26 Юли 2016, 17:03

kauda написа:
dessiblond написа:В България не съм чувала за такъв случай, все са били чуждоземни историите за отгледано дете от животни. Не мисля, че в нашето съвремие може да стане това.

Може и да стане, някои истории, за които четох бяха съвсем скорошни като време, след 2000-та година.


Бре, след 2000-та още стават такива неща!? Виж ти! Тия деца как са попаднали сред животните? Преди няколко месеца нали се бяха изгубили две дечица, едното беше на около 2-3 години. Направо се хванах за главата като го намериха живо и здраво след една седмица. Как оцеляват не знам.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот Mon_ton » 27 Юли 2016, 11:35

Такива истории не се случват в България, но по света има подобни случаи. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот kauda » 29 Сеп 2016, 14:56

donni написа:
kauda написа:
dessiblond написа:В България не съм чувала за такъв случай, все са били чуждоземни историите за отгледано дете от животни. Не мисля, че в нашето съвремие може да стане това.

Може и да стане, някои истории, за които четох бяха съвсем скорошни като време, след 2000-та година.


Бре, след 2000-та още стават такива неща!? Виж ти! Тия деца как са попаднали сред животните? Преди няколко месеца нали се бяха изгубили две дечица, едното беше на около 2-3 години. Направо се хванах за главата като го намериха живо и здраво след една седмица. Как оцеляват не знам.

Знам ли как се случват,а може би като се изгубят на семейни излети и нещо подобно... нямам идея, обаче се случва. Лошото е, че тези деца така и не успяват да се приобщят и да се научат да живеят сред хората.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот Malina » 29 Сеп 2016, 15:37

Природата много често си знае как да си функционира, дори и без нашето постоянно покровителство, че сме най...Да, странно ни е, но доста често се случва животни да отглеждат друг вид, като тяхно собствено дете.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот asdddwww » 22 Мар 2017, 16:37

Да, вярно е че тези деца са откъснати, но представете си какво им е на родителите да разберат, че децата им са живи и здрави и всъщност не са ги загубили. Нека да продължават хората.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Дали наистина е възможно дете да бъде отгледано от животни?!

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Мар 2017, 18:27

Случва се, природата неведнъж е показвала междувидова грижа, ако може така са се каже. Животните не са агресивни към малките животни. Има твърдения, че затова са толкова сладки малките животни, за да предизвикват умиление в другите. И при животните действа, явно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта