Да не работиш и пак да ти плащат

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Да не работиш и пак да ти плащат

Мнениеот roksana » 14 Фев 2017, 23:19

Като че ли много бързо хората се примиряват. Хванат се някъде и после не смеят да напуснат, защото я намерили нещо, я не. С нагласата сме , че трудно се намира работа и не смеем да рискуваме и да търсим тази, която е подходяща за нас.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Да не работиш и пак да ти плащат

Мнениеот Lollipop » 06 Мар 2017, 15:08

roksana написа:Като че ли много бързо хората се примиряват. Хванат се някъде и после не смеят да напуснат, защото я намерили нещо, я не. С нагласата сме , че трудно се намира работа и не смеем да рискуваме и да търсим тази, която е подходяща за нас.

това е така, а и ако сме доволни от заплащането, въпреки че не ни харесва на работа, то няма мърдане.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Да не работиш и пак да ти плащат

Мнениеот Rali_hr » 06 Мар 2017, 16:40

Човек лесно се учи на лесното, като не знаеш какво да правиш и знаеш, че все пак подсигурено ще получиш пари, защо да се трудиш за тях???
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да не работиш и пак да ти плащат

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Мар 2017, 17:15

На мен би ми омръзнало, айде до време ще се възползвам, ще ми бъде приятно и ще се забавлявам, но след това ще ми писне и ще поискам да се занимавам с нещо, защото тоя паразитен начин на живот не ми е присъщ, но ако кажа, че никога не бих се възползвала, ако мога, ще излъжа.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта