Имплант сигнализира за изневяра?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Fancy » 12 Юли 2016, 16:33

Прочетох, че Майкрософт и Епъл са разработили миниатюрен имплант, който ако се постави на гениталиите на мъжа или жената, дава сигнал на телефона на половинката, че е налице изневяра. Не знам на какво мнение сте, но аз като препатила бих се възползвала от подобно нещо. Бих помолила съпруга си да си сложи този имплант, така ще съм сигурна, че е само мой и не го деля с още някой или няколко. Не съм помислила само за едно - като почне да ми дрънка телефона, че има сексуална активност от негова страна, как ще реагирам :twisted: ? Вие бихте ли помолили съпруга си или приятеля си да си сложи такова чудо? А вие самите бихте ли го направили? Може ли имплантът да спре изневерите и да спасява бракове?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Jully » 12 Юли 2016, 16:59

Никога не бих помолила половинката си да си сложи нещо подобно, чрез което да му се подигравам един вид и да демонстрирам, че не му нямам доверие. А ако вие самите бивате подложени на това, мъжът ви да ви каже сложи си имплант, то какво става?!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот zagrijena » 12 Юли 2016, 17:05

Една двойка, ако реши взаимно да си сложи такива импланти, това да е тяхното взаимно доказателство за доверие и техния начин да покажат любовта си. Аз не бих си сложила, но е изкушаващо за отсрещната страна да има :mrgreen: . Особено ако са преминали през подобна криза в отношенията.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот red_eyes » 13 Юли 2016, 09:19

Нищо чуждо не слагам в тялото си, ако ще каквото ще да става :evil: ! Това е пълна глупост, все едно да държиш някого на каишка. Имам чувството, че чрез технологиите започват да контролират все повече хората, а не да им служат и да са им в помощ.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот roksana » 13 Юли 2016, 10:23

Представям си и поставянето на такъв имплант да залегне в предбрачните договори. Като искат да се подсигуряват някои, да го правят докрай :mrgreen: . А за спасяване на брак по този начин ми се струва доста пресилено. Един брак може да се разпадне по много причини.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Rali_hr » 13 Юли 2016, 10:59

Ако може да се глътне и така да се активира съм навита, слагам на мъжа ми и го гледам кога дига самолета. :mrgreen:
Като махна шегата, никога не бих направила такова нещо, просто е малоумно. :roll: Точно както казаха, да си държиш някой на каишка. Не разбирам що би обичал някой, след като ще се гавриш по такъв начин с него и с любовта ви.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот YoLindi » 13 Юли 2016, 13:04

Възприемам го все едно някоя жена знае, че мъжа й е някакъв сексманиак и постоянно мисли как да й изневери и поставянето на такъв имплант ще го озаптява.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Krum » 13 Юли 2016, 13:09

Въпреки че са ми изнерверявали, не бих предложил на някоя жена да си сложи такъв имплант, за да съм сигурен, че няма да го прави. И после като скъсаме, аз и казвам "прати твоя нов приятел да му дам приложението.."
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Andrey » 13 Юли 2016, 14:51

Това е страшна работа, начи слагаш си имплант на себе си и на жената. ;) И ако единия имплант бачка, а другия - не, значи кръшка!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Имплант сигнализира за изневяра?

Мнениеот Mon_ton » 13 Юли 2016, 16:16

За мен също е обидно и аз не бих си сложила. Макар че като четох една статия, от Епъл твърдят, че всъщност, ако партньорът ти откаже такъв имплант, то това означава, че би трябвало тогава да се замислиш дали искаш да бъдеш с този човек. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта